SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kamil i Zuza zbankrutują! Hoffer musi zapłacić odszkodowanie

Na Wspólnej. Kamil i Zuza zbankrutują! Hoffer musi zapłacić odszkodowanie

25.08.2016, godz. 18:00
Na Wspólnej. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) są przerażeni. Bezduszni urzędnicy mogą im odebrać ukochaną córeczkę foto:

W "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) będzie miał poważne kłopoty finansowe przez to, że udzielił pomocy mężczyźnie, który teraz żąda odszkodowania. W 2342 odcinku "Na Wspólnej" Hoffera odwiedzi prawnik i poinformuje go o zaistniałej sytuacji. Lekarz będzie w szoku, bo przecież ratował pacjentowi życie! Zuza (Małgorzata Socha) z pewnością będzie załamana, gdy o wszystkim się dowie. Czy Kamil zapłaci odszkodowanie w wysokości 20 tysięcy złotych?

"Na Wspólnej" odcinek 2342 -wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

Kolejna tragedia w życiu Hofferów. Po perypetiach z adoptowanymi córkami, czekają ich poważne kłopoty finansowe i być może kolejna sprawa w sądzie.

Zobacz: Na Wspólnej. Żaneta i Wojtek starają się o dziecko

W "Na Wspólnej" Kamil udzieli pomocy poszkodowanemu w parku linowym. Lekarz pozna, że mężczyzna ma wstrząs anafilaktyczny i konieczna jest natychmiastowa pomoc. Hoffer zacznie go ratować przed przyjazdem karetki i za to mu się oberwie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wiemy, ile Piotr Cyrwus zarobi za rolę Zdziśka w Na Wspólnej

W 2342 odcinku "Na Wspólnej" w szpitalu zjawi się prawnik (Wiesław Kowalski) i poinformuje Kamila, że jego klient przez niego trafił do szpitala i stracił kilka cennych zleceń, ponieważ był wykluczony z obowiązków zawodowych. W ramach odszkodowania mężczyzna żąda 20 tysięcy złotych!

Hoffer będzie usiłował wytłumaczy adwokatowi, że jego działania uratowały życie pacjentowi, ale to do niego nie przemówi. Czy Kamil zapłaci odszkodowanie? Zuza będzie załamana, gdy dowie się, że mają kolejne problemy...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: