SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Bolesne rozstanie Oli i Klaudii - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Bolesne rozstanie Oli i Klaudii - ZDJĘCIA

10.07.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej 2310, Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej 2310, Błażej (Jakub Świderski) foto:

Definitywny koniec lesbijskiego romansu w "Na Wspólnej". W 2310 odcinku "Na Wspólnej" Ola (Marta Wierzbicka) rzuci Klaudię (Julia Trembecka), bo postanowi dać szansę Błażejowi (Jakub Świderski). Kochanka Zimińskiej będzie załamana, nie spodziewała się takiego finału. Okazuje się, że w "Na Wspólnej" związek z kobietą był dla Oli tylko przygodą!

"Na Wspólnej" odcinek 2310 - wtorek, 19.07.2016, godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Klaudia wyjechała do Amsterdamu, ale zatęskniła za ukochaną Olą. Właśnie dlatego w 2310 odcinku "Na Wspólnej" Bracka niespodziewanie wróci do Polski i zrobi partnerce niespodziankę.

Patrz: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka! Kto uprowadzi syna Maksa i Ilony Zdybickiej?

Stęskniona Klaudia rzuci się na Olę i zacznie ją całować, a wszystko zauważy Błażej, przed którym Ola do tej pory ukrywała swoją orientację i związek z kobietą. Chłopak oczywiście się obrazi i odejdzie bez słowa, a niczego nieświadoma Ola postanowi powiedzieć Klaudii całą prawdę.

W 2310 odcinku "Na Wspólnej" Zimińska za radą matki powie ukochanej całą prawdę i wyzna, że w czasie jej nieobecności bardzo zbliżyła się do Błażeja. Tym samym Ola zerwie z Klaudią dając jej do zrozumienia, że ich związek - tym bardziej na odległość - nie ma szans na przetrwanie.

Bracka będzie załamana. Ze łzami w oczach zacznie przekonywać Olę, żeby jej nie zostawiała i na koniec zarzuci jej, że zabawiła się jej uczuciami.

Zobacz: Na Wspólnej. Koniec lesbijskiego romansu w Na Wspólnej. Klaudia nie wróci do Oli

Wieczorem Ola zadzwoni do Błażeja, ale on nie odbierze. Zamiast tego wyzna w swojej audycji, że dziewczyna którą pokochał bardzo go zawiodła. Czy Zimińskiej uda się dotrzeć do Błażeja i wszystko mu wyjaśnić? W końcu to dla niego zerwała z Klaudią!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: