SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Julka Burska urodzi dziecko w Bostonie, ale wróci do Artura Barta

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Julka Burska urodzi dziecko w Bostonie, ale wróci do Artura Barta

02.06.2016, godz. 12:15
Na dobre i na złe odc. 631. Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 631. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur Bart (Piotr Głowacki) stworzą piękną rodzinę! Lekarze z Leśnej Góry wspólnie wychowają dziecko. Co prawda doktor Burska urodzi w Bostonie, ale szybko wróci z dzieckiem do Leśnej Góry. Jak Julka i Artur sprawdzą się w roli rodziców w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"? To będzie dla nich prawdziwe wyzwanie! Najważniejsze jednak, że w końcu dojdą do porozumienia, a dziecko będzie miało ojca.

"Na dobre i na złe" odcinek 642 po wakacjach - środa, 7.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 637 odcinku "Na dobre i na złe" Julka Burska odebrała niepokojący telefon z Bostonu. Okazało się, że jej adopcyjny ojciec Kuba Burski (Artur Żmijewski) miał poważny wypadek. Ciężarna dziewczyna niewiele myśląc kupiła bilet i pojechała do niego.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry! Hana Goldberg z synem zostanie w Izraelu

Artur był zaniepokojony. Odkąd dowiedział się, że Julka jest z nim w ciąży bardzo się o nią troszczy. Lekarz nie ukrywał, że jej wyjazd nie jest mu na rękę.

- Kocham cię rozumiesz? Co z nami? Co z naszym dzieckiem? Wrócisz? - pytał Julkę z niepokojem.
- Postaram się, ale niczego nie mogę obiecać -
powiedziała wtedy Burska.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Robert Dębski umrze po wypadku? Śmierć męża Sylwii Mróz w ostatnim odcinku

Teraz już jednak wiadomo, że Aleksandra Hamkało i Piotr Głowacki nie znikną z "Na dobre i na złe". Wręcz przeciwnie! Życie ich bohaterów wkrótce zacznie się układać. Jak podaje "Świat Seriali" Julka Burska urodzi w Bostonie, ale prędko wróci do Leśnej Góry. Po wakacjach w 2016 w "Na dobre i na złe" lekarze razem wychowają dziecko!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: