SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry, ale bez Hany Goldberg i ich syna

Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry, ale bez Hany Goldberg i ich syna

14.12.2015, godz. 18:43
	Na dobre i na złe odc. 569. Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odc. 569. Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Marek Bukowski wraca do "Na dobre i na złe"! Piotr Gawryło znów będzie lekarzem w szpitalu w Leśnej Górze. Aktor zapowiedział, że w lutym 2016 rozpoczyna zdjęcia do nowych odcinków "Na dobre i na złe" ze swoim udziałem. Powrót Piotra do "Na dobre i na złe" nie oznacza, że razem z nim pojawi się Hana Goldberg (Kamilla Baar). Żona Piotra i ich syn zostaną w Izraelu.

Hana i Piotr pożegnali się z "Na dobre i na złe" w 603 odcinku serialu, finałowym minionego sezonu, który zakończył się w czerwcu tego roku. Lekarze wyjechali razem do Izreala gdzie postanowili zamieszkać na stałe i wychować swojego syna.

Kamilla Baar odeszła z "Na dobre i na złe", ale Marek Bukowski nie zrezygnował z roli chirurga z Leśnej Góry. Zapowiedział swoim fanom na Facebooku, by nie odwoływali wizyt u doktora Gawryły, bo jego bohater jeszcze się pojawi się w serialu. I słowa dotrzymuje.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Kamilla Baar w nowej roli w serialu

Marek Bukowski w wywiadzie dla portalu plejada.pl przyznał, że znów wcieli się w postać Piotra Gawryły. "Na dobre i na złe" to nie jedyny serial z udziałem tego znakomitego aktora. Dołączył też do obsady 7 sezonu "Przyjaciółek".

- Znowu zaczęło się sporo dziać. Nagrywam audiobooki trylogii kryminalnej Katarzyny Bondy, czym jestem zachwycony, zagrałem w filmie "Konstruktor", wystąpiłem w bardzo oryginalnej produkcji dla dzieci "Dzień czekolady", a za chwilę wchodzę na plan filmu "Stambuł". Poza tym nowy serial – "Przyjaciółki". Zdjęcia rozpoczynamy za kilka dni - mój wątek zapowiada się naprawdę ciekawie. W lutym przyszłego roku natomiast ponownie wchodzimy na plan "Na dobre i na złe" - powiedział Bukowski.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Marek Bukowski w Przyjaciółkach. Kogo zagra?

Jak scenarzyści "Na dobre i na złe" pokierują losami Hany i Piotra, jednej z bardziej lubianych serialowych par? Tego na razie nie wiadomo. Pewne jest tylko to, że Piotr przyjedzie do Leśnej Góry bez Hany i ich dziecka. Niewykluczone, że lekarze się rozstaną, a ich małżeństwo nie przetrwa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: