SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria nie pozwala Adamowi odejść z Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Wiktoria nie pozwala Adamowi odejść z Leśnej Góry

25.11.2015, godz. 21:05
Na dobre i na złe odc. 616. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 616. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

To koniec Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) w "Na dobre i na złe"! Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) żałuje, że Adam odchodzi z Leśnej Góry, ale tylko do czasu. W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' Consalida zauważa jak Krajewski flirtuje z Anetą Gniewosz (Natalia Rybicka) na szpitalnym korytarzu. Zdenerwowana i zazdrosna pani ordynator szybko zaczyna szukać chirurga, który zastąpi Adama po jego odejściu. Kto zajmie miejsce Krajewskiego w nowych odcinkach ''Na dobre i na złe''?

"Na dobre i na złe" odcinek 616 - środa, 2.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Adam dostał od doktora Malczyka propozycję pracy w prywatnej klinice w Bydgoszczy. Młody chirurg wysłała już CV i planuje zacząć nowe życie z dala od Leśnej Góry.

Zobacz: Na dobre i na złe. Natalia Rybicka w Leśnej Górze. Nowa pacjentka poderwie Adama

W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' Krajewski poinformuje najbliższych o swoich planach, oni nie będą zachwyceni. - Nie możesz… - zastrzeże Consalida. - Jestem wolnym człowiekiem...

Pani ordynator rzuci w końcu, lodowatym tonem: - Postaram się wyrażać bardzo krótko. Sambor zostawił u nas tylko kilka dyżurów, Piotr siedzi dalej w Izraelu. Nie puszczę cię, dopóki nie będę miała sensownego kandydata na twoje miejsce. Chyba, że chodzi ci o zwolnienie dyscyplinarne!

Falkowicz też będzie wściekły na brata. - Nie chcę słyszeć, że naprawdę bierzesz to pod uwagę!
Jednak Adam nie zmieni zdania... - Nie sądzisz, że pora zamknąć jakiś rozdział?
- Uciec?
- Poszukać czegoś nowego…

Wiktoria nie będzie mogła uwierzyć, że na zawsze straci kochanka, a Agata będzie usiłowała zatrzymać przyjaciela w Leśnej Górze. Adam jednak da jej do zrozumienia, że już nic go tu nie trzyma.

Adam złoży wypowiedzenie z pracy i w 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' zapisze się na treningi MMA. Sztuki walki przydadzą mu się po ostatnich przeżyciach. W dodatku podczas ćwiczeń pozna atrakcyjną Anetę Gniewosz.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Grzegorz Daukszewicz zdradza sekrety Adama Krajewskiego z Na dobre i na złe

W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' atrakcyjna przedstawicielka farmaceutyczna zacznie uwodzić lekarza. Potem ze skręconą kostką trafi do szpitala na jeden z jego ostatnich dyżurów. Wiktoria będzie zazdrosna widząc Krajewskiego flirtującego z blondynką.

Gdy podczas jednej z rozmów Adam przypomni Wiki, że za miesiąc odchodzi, ona niewzruszona odpowie, że już szuka kogoś na jego miejsce. W rzeczywistości Consalida żałuje, że Adam znika z Leśnej Góry. Najchętniej zatrzymałaby go przy sobie, ale ma przecież męża... Kto zastąpi Adama w Leśnej Górze?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: