SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Marcin Rogacewicz o ślubie Oli i Przemka

Na dobre i na złe. Marcin Rogacewicz o ślubie Oli i Przemka

01.02.2017, godz. 20:00
Na dobre i na złe odc. 641 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 641 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Co ze ślubem Oli (Anna Karczmarczyk) i Przemka (Marcin Rogacewicz) w "Na dobre i na złe"? Aktor zdradził właśnie, że wszystko zmierza w dobrym kierunku! Bardzo możliwe, że w premierowych odcinkach zobaczymy zakochanych na ślubnym kobiercu. Czy doktor Zapała całkowicie odzyska zaufanie Oli, którą kiedyś zdradził i zostawił, mimo tego, że Pietrzakówna była z nim w ciąży? Przemek zdaje się naprawiać błędy sprzed lat. Trzymamy kciuki!

"Na dobre i na złe" kiedy Ola i Przemek wezmą ślub?

Przemek Zapała naprawia błędy sprzed lat i po śmierci Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) dzielnie zajmuje się Olą, Franią (Karolina Wańszys) i małym, nienarodzonym jeszcze Jasiem. Lekarz nawet zasugerował Pietrzakównie, że powinni wziąć ślub. Czy zakład dojdzie do skutku i Ola znów wskoczy w białą suknię? Oczywiście! Pamiętacie, jak siło jej się, że Przemek łapie bukiet od Jana? To znak, że coś jest na rzeczy. Z resztą sam aktor ostatnio trochę się wygadał...

Przypominamy: Na dobre i na złe. Przemek poprosił Olę o rękę!

-Miłość zawsze zwycięży, ja bym jeszcze poczekał delikatnie, bo nie mogę zdradzić wszystkiego. W "Na dobre i na złe" miłość zawsze jest górą. Mamy dziecko, więc sytuacja jakieś kotwicy, lekkiego cementu już jest. Zobaczymy, co napiszą scenarzyści. Sam jestem ciekaw jak to się skończy, ale słyszałem, że będzie dobrze - zdradził Marcin Rogacewicz w rozmowie z portalem Interia.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: