SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga Kalicka w M jak miłość byłą dziewczyną Franka

M jak miłość. Olga Kalicka w M jak miłość byłą dziewczyną Franka

02.02.2016, godz. 18:39
M jak miłość. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Justyna (Olga Kalicka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Olga Kalicka nieźle namiesza w "M jak miłość"! 22-letnia aktorka znana z roli Magdy, dziewczyny Tomka Boskiego w serialu "Rodzinka.pl" już wiosną 2016 pojawi się w "M jak miłość" w roli byłej dziewczyny, a właściwie narzeczonej Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski). Justyna niespodziewanie pojawi się w Grabinie i skomplikuje relacje Franka z Natalką Mostowiak (Marcjanna Lelek).

Dziś pozdrawiamy z planu "MjakMiłość" razem z Piotrem Nerlewskim serialowym Frankiem ;)Kto wie... Może Justyna namiesza w ich życiu... Jesteście ciekawi? ;)

Posted by Olga Kalicka on 2 luty 2016

Olga Kalicka zdobyła sławę jako Magda w "Rodzince.pl". W nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2016 pojawi się w "M jak miłość" jako nowa bohaterka - Justyna.

22-letnia aktorka ma już za sobą pierwsze dni zdjęciowe, a w rozmowie z portalem wp.pl zdradziła, że jako była dziewczyna Franka wprowadzi zamęt w rodzinie Mostowiaków, zwłaszcza w życiu Natalki, która zwiąże się z leśnikiem z Grabiny.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem. Matka Franka da im swoje błogosławieństwo


- Już niebawem będziecie mogli zobaczyć mnie w "M jak miłość" w roli Justyny... Przyjedzie i trochę namiesza! - napisała Olga Kalicka na swoim profilu na Facebooku.

Wątek Justyny w "M jak miłość" na pewno dostarczy widzom wielu emocji. Niewykluczone też, że postawi pod znakiem zapytania wspólną przyszłość Natalki i Franka. Być może nowa bohaterka grana przez Olgę Kalicką będzie chciała odzyskać leśniczego z Grabiny.

Przypomnijmy, że zanim Franek pojawił się w rodzinnej wsi Mostowiaków to szykował się do ślubu z Justyną. Narzeczona Franka uciekła sprzed ołtarza z jego najlepszym przyjacielem.

Patrz: M jak miłość. Ślub Izy i Artura. Ukochana Marcina wychodzi za mąż za innego

Dla Olgi Kalickiej rola w "M jak miłość" to dopiero początek. Wiosną 2016 widzowie zobaczą ją ponownie jako Magdę, dziewczynę Tomka w "Rodzince.pl". Poza tym pojawi się też w serialu "Singielka".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: