SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 9 sezon, odcinek 116: Zbigniew Stryj jako psychopata

Komisarz Alex 9 sezon, odcinek 116: Zbigniew Stryj jako psychopata

10.06.2017, godz. 18:00
Zbigniew Stryj w Komisarzu Aleksie
Zbigniew Stryj w Komisarzu Aleksie foto: materiały prasowe TVP1

Gwiazda “M jak miłość” w “Komisarzu Aleksie”! Zbigniew Stryj, szerokiej widowni serialowej znany m.in. za sprawą roli Roberta Bilskiego w sadze rodu Mostowiaków, wystąpi gościnnie w 12. odcinku 9. serii „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 10 czerwca o godz. 20.25 w TVP1). Kogo zagra? Poznajcie szczegóły!

"Komisarz Alex" 10 odcinek 9 sezonu w sobotę 6.05.2017, o godz. 20.25 w TVP2

Zbigniew Stryj jest jednym z najbardziej zapracowanych polskich aktorów. W ciągu ostatnich dwóch lat mogliśmy oglądać go w czterech serialach (jako Tomasza w „Na noże”, Roberta Bilskiego w „M jak miłość”, nadinspektora Kozłowskiego w „Komisji morderstw” i Mateusza w „Na dobre i na złe”) oraz w pięciu filmach („Sługi boże”, „Prosta historia o morderstwie”, „Konwój”, „Amok” i „Gwiazdy”). Niemal każdego wieczoru Zbigniew Stryj występuje na scenie zabrzańskiego Teatru Nowego... Do tego jeszcze jest zastępcą dyrektora do spraw artystycznych w tymże teatrze.

Oglądaj: Komisarz Alex wszystkie odcinki ONLINE

W sobotę 10 czerwca będziemy mogli zobaczyć go w 12. odcinku 9. serii „Komisarza Aleksa” (emisja w TVP1 o godzinie 20.25). Wiktor Jastrzębski, w którego się wcielił, to psychopata mający obsesję na punkcie autorki bardzo poczytnej powieści erotycznej, Agaty Zielińskiej (Małgorzata Tobiasz). Mężczyzna postanowi porwać pisarkę i uwięzić ją w ogromnej... klatce. Zrobi wszystko, by spełnić swe fantazje i zrealizować marzenie o zostaniu kochankiem literatki. Uda mu się uprowadzić Agatę, ale na szczęście Górski (Krystian Wieczorek) dowie się, gdzie ją przetrzymuje i – z pomocą Aleksa - uwolni Zielińską.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: