SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 8 sezon. Agnieszka Więdłocha nie chce grać nago

Komisarz Alex 8 sezon. Agnieszka Więdłocha nie chce grać nago

29.07.2016, godz. 13:15
Agnieszka Więdłocha
Agnieszka Więdłocha foto: AKPA

Agnieszka Więdłocha nago na ekranie?! Na pewno nie w serialu "Komisarz Alex", w którym 30-letnia aktorka zadebiutuje w roli policjantki podkomisarz Ewy Krassowskiej. W 8 sezonie "Komisarza Aleksa" to właśnie Agnieszka Więdłocha zastąpi w obsadzie Magdalenę Walach. I choć Agnieszka Więdłocha zagra scenę łóżkową ze swoim narzeczonym Antonim Pawlickim, który wciela się w postać Michała Orlicza, to o pokazywaniu się nago nie ma mowy.

"Komisarz Alex" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

Agnieszka Więdłocha, która prywatnie jest zaręczona z Antonim Pawlickim zagra kochankę swojego narzeczonego także w "Komisarzu Aleksie"! W 8 sezonie przygód Aleksa i Michała Orlicza w życiu policjanta pojawi się piękna i nieco tajemnicza Ewa Krassowska, z którą już na pierwszej randce wyląduje w łóżku. Jak się później okaże, podkomisarz Ewa Krassowska jest następczyną Lucyny (Magdalena Walach) na komendzie.

Patrz: Komisarz Alex 8 sezon. Dlaczego Agnieszka Więdłocha zastąpi Lucynę? Czy Magdalena Walach odchodzi z Komisarza Aleksa na zawsze?

Widzowie, którzy liczą na gorące sceny z udziałem Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego na pewno będą zawiedzeni. Narzeczni będą kochankami w "Komisarzu Aleksie", ale ich romans zostanie przedstawiony bez scen nagości. Powód? Agnieszka Więdłocha należy do tych aktorek, który nie rozbierają się przed kamerami.

Niedawno odrzuciła propozycję udziału w filmie znakomitego reżysera tylko dlatego, że w jednej ze scen musiałaby zagrać nago.  Gdyby ją przyjęła, musiałaby wystąpić w mocno erotycznej i brutalnej scenie...

Przeczytaj: Komisarz Alex. Ślub Antoniego Pawlickiego i Agnieszki Więdłochy. Znamy szczegóły

- Mam problem ze swoim ciałem. Jak chyba większość ludzi mam mnóstwo kompleksów. Wiedziałam, że ta scena byłaby zauważona, ale z drugiej strony czułam, że udział w niej nie jest obecnie spełnieniem moich marzeń. Scena ważna dla filmu, kosztująca dużo odwagi, ale mniej ważna, jeśli chodzi o mój rozwój aktorski, więc odmówiłam - tłumaczyła aktorka w jednym z wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: