SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Jakub zostawi Sarę i doniesie na nią Monice

Druga szansa. Jakub zostawi Sarę i doniesie na nią Monice

01.05.2016, godz. 12:15
Druga szansa odciek 11, Jakub Zeit (Rafał Królikowski)
Druga szansa odciek 11, Jakub Zeit (Rafał Królikowski) foto:

Jakub Zeit (Rafał Królikowski) z serialu "Druga szansa" przejrzał Sarę Daymer (Magdalena Boczarska) na wylot i nie pozwoli jej zniszczyć Moniki (Małgorzata Kożuchowska) po raz kolejny. W 11 odcinku "Drugiej szansy" Zeit zwolni Sarę Daymer z pracy nad serialem, w którym miała być gwiazdą numer jeden. W dodatku Jakub powie o wszystkim Boreckiej, która do tej pory broniła przyjaciółki. Co wydarzy się w 11 odcinku "Drugiej szansy"?

"Druga szansa" odcinek 11 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 21.35 w TVN

W serialu "Druga szansa " Jakub Zeit odkrył tajemnicę Sary i już wie, że to właśnie ona zrujnowała karierę Moniki. Po wypadku Sary wyszło na jaw, że gwiazda była pod wpływem narkotyków. Zażyła bowiem środki odchudzające. Jakub połączył wszystkie fakty i domyślił się, że to Sara podrzuciła Monice narkotyki i zawiadomiła policję. Co zrobi z tą wiedzą?

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

W 11 odcinku "Drugiej szansy" Jakub Zeit usuwa Sarę zarówno z serialu, jak i ze swojego życia. Robi to po, by chronić Monikę.- Rozbity samochód? Może jeszcze jakieś prochy wzięłam? Ty jesteś potworem - krzyczy zrozpaczona Sara gdy dowiaduje się, że nie zagra w serialu.

-A ty kim jesteś? - odpowiada Jakub zaznaczając, że to właśnie ona popełniła najgorszą zbrodnię wrabiając swoją agentkę i "przyjaciółkę" w handel narkotykami.

Przeczytaj: Druga szansa. Monika i Marcin rozstaną się przez Ksawerego - ZWIASTUN 10 odcinka

Po wszystkim Zeit topi swoje smutki w alkoholu, a gdy Borecka dowiaduje się o zwolnieniu Sary wpada wściekła do byłego narzeczonego. - Nie udawaj kretyna. Ja ci nie wystarczyłam? Musiałeś to zrobić jeszcze Sarze? - Monika robi = Jakubowi wymówki, ale on wtedy otwiera jej oczy.

- Zaraz ci wytłumaczę. Ona chciała zrobić to jeszcze raz...
-Co?
- Ona ci je podrzuciła - wyznaje były narzeczony Moniki wręczając jej przenośny dysk z dowodami. Czy dzięki temu byli kochankowie się do siebie zbliżą?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: