SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Bronek umrze podczas operacji przeszczepu nerki

Druga szansa 2 sezon. Bronek umrze podczas operacji przeszczepu nerki

19.09.2016, godz. 21:38
Druga szansa 2 odcinek 4. Bronek (Henryk Gołębiewski)
Druga szansa 2 odcinek 4. Bronek (Henryk Gołębiewski) foto: TVN/X-NEWS

Dramatyczna śmierć w serialu "Druga szansa"! Pan Bronek (Henryk Gołębiewski) nie przeżyje operacji przeszczepu nerki, która była dla niego jedyną nadzieją na normalne życie. W 4 odcinku 2 sezonu "Druga szansy" Marcin (Bartłomiej Świderski) i Kinga (Tamara Arciuch) nie zdołają uratować pacjenta. Śmierć Bronka dotknie nie tylko Marcina, ale także Monikę (Małgorzata Kożuchowska) i salową Jadzię (Jadwiga Tkacz).

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 4 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

Bronek z "Drugiej szansy" umrze akurat w momencie gdy los dał mu szansę na nowe życie... Po długim czekaniu na transplantację nerki pacjent Marcina Kryńskiego dostaje w końcu wiadomość, że znalazł się dla niego dawca.

Tuż przed operacją okazuje się jednak, że stan chorego jest znacznie cięższy niż się wszystkim wydawało. Wyniki badań Bronka wskazują, że może nie przeżyć zabiegu. W 3 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" Kinga przekonuje Marcina, by przełożyli operację, ale chirurg nie chce się na to zgodzić. Bronek i tak zbyt długo czekał na odpowiednią nerkę.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska załatwiła Małgorzacie Pieńkowskiej rolę matki Sary

Podczas operacji Bronka początkowo wszystko przebiega zgodnie z planem, niestety na koniec pacjent słabnie, Kinga i Marcin muszą podjąć akcję reanimacyjną… Mimo ich wysiłków Bronek umrze w 4 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy".

Załamany Marcin nie będzie mógł pogodzić z tym, że nie udało mu się uratować pacjenta. Monika i Jadzia również będą w szoku. W ogromnym żalu salowa stwierdzi nawet, że to jej wina, bo to przecież ona namówiła Bronka, by zgodził się na przeszczep. W 4 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" pożegna się z Bronkiem, który z sali operacyjnej zostanie przewieziony do kostnicy.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski będzie miał romans z Anną Starczyńską


Zaraz po tych tragicznych wydarzeniach Marcin podejmie decyzję o rezygnacji z pracy w szpitalu. Kinga, angażując w to Ksawerego (Maciej Musiałowski), spróbuje jednak odwieść go od tej decyzji. Niestety bezskutecznie.

Marcin przestanie wierzyć w swoje umiejętności lekarza, zrozumie, że nie jest nieomylny, zabraknie mu motywacji do dalszej walki o kolejnych pacjentów. Kinga zacznie w tajemnicy organizować wyjazd do USA na kolejne stypendium.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: