SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kornelia i Bartek wyjadą razem do Tajlandii

Barwy szczęścia. Kornelia i Bartek wyjadą razem do Tajlandii

14.03.2016, godz. 17:30
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman)
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Najgorętsza para z serialu "Barwy szczęścia" pokona kryzys w związku i wreszcie znajdzie sposób, by cieszyć się swoim szczęściem. Jaki? W 1429 odcinku "Barw szczęścia" milionerka Kornelia  Wagner (Katarzyna Herman) zaprosi swojego młodego kochanka Bartka (Bartosz Gelner) na egzotyczne wakacje do Tajlandii. Wspólny wyjazd pomoże im na nowo się do siebie zbliżyć i zapomnieć o bolesnym rozstaniu.

"Barwy szczęścia" odcinek 1429 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Związek Kornelii i Bartka z "Barw szczęścia" ostatnio przechodził trudne chwile. Dzięki Walerii (Ewa Ziętek) Kornelia uświadomiła sobie, że ten romans nie ma przyszłości, że między nią z Bartkiem jest przepaść ogromnej różnicy wieku.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku

Tylko tylko, że Koszyk tego nie zauważa. Kocha Kornelię i marzy tylko o tym, by się z nią ożenić. Kiedy wspomniał o zaręczynach i ślubie Kornelia od niego odeszła. Wróciła, bo uczucie okazało się silniejsze niż jej lęki i obawy.

W 1414 odcinku "Barw szczęścia" kochankowie zaczną wszystko od nowa. Punktem stratowym w ich związku ma być wspólny wyjazd na wakacje do Tajlandii. Kiedy pewnego dnia Bartek wróci z pracy do domu milionerka zaskoczy go wiadomością, że wykupiła dla nich dwojga egzotyczne wakacje w Tajlandii!

Patrz: Barwy szczęścia. Porwanie Mai! Narkomanka Sandra porwie córkę Sabiny i Andrzeja

Niespodzianka od Korneii sprawi Bartkowi wiele radości. Od chwili gdy ukochana od niego odeszła nie opuszcza go strach, że ukochana jeszcze raz zdecyduje się na ten krok. Urlop w bajecznych zakątkach Azji będzie dla nich obojga okazją, by zapomnieć o tym, co było i rozpocząć nowy etap ich wspólnej historii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: