SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz przez Agnieszkę stracą pieniądze i mieszkanie

Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz przez Agnieszkę stracą pieniądze i mieszkanie

05.05.2016, godz. 08:17
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Agnieszka (Anna Dereszowska) z serialu "Barwy szczęścia" najpierw chciała odebrać Kasi Górce (Katarzyna Glinka) ukochanego Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki), a teraz wyciągnie ręce po jej mieszkanie! W 1463 odcinku "Barw szczęścia" dawna przyjaciółka Kasi zażąda od niej spłaty pieniędzy, które pożyczyła od niej na wykupienie Bartka (Bartosz Gelner) z więzienia. Kasia pogrąży się w długach do tego stopnia, że realna stanie się wizja, że Agnieszka przejmie jej mieszkanie.

"Barwy szczęścia" odcinek 1463 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Drugiej takiej fałszywej przyjaciółki jak Agnieszka Walczak z "Barw szczęścia" ze świecą szukać. Kasia już kilka razy przekonała się, że Agnieszce nie można ufać. To kilka lata temu odbiła jej przecież Adama Jakubika (Bartosz Porczyk) i cały czas ma ochotę na romans z Łukaszem. Mimo to Kasia pożyczyła od niej pieniądze, dzięki którym uwolniła Bartka z więzienia.

Patrz: Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

Wkrótce gorzko tego pożałuje, bo Agnieszka zażąda spłaty długu w najszybszym terminie. W 1463 odcinku "Barw szczęścia" Agnieszka powie Kasi, że straciła pracę w Londynie, nie ma pieniędzy na życie. Jako samotna matka Kai musi dbać o przyszłość swojego dziecka i nie może sobie pozwolić na brak środków do życia.

Kasia znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Nie dość, że nie będzie miała z czego spłacić Agnieszki, to jeszcze spadną na nią kolejne problemy. Dostanie wysoki rachunek od prawnika, który pomagał jej w Tajlandii, a do tego Fitness Klub na Zacisznej będzie przynosił straty.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marek nie trafi do więzienia za śmierć Marii\

A najgorsze będzie to, że początkowo Kasia nie powie o swoich kłopotach Łukaszowi, który sądzi, że gotówkę na wykupienie Bartka z więzienia wyłożyła Kornelia (Katarzyna Herman). Kiedy w 1467 odcinku "Barw szczęścia" Agnieszka zacznie naciskać na zwrot długu, Kasi nie pozostanie nic innego jak przyznać się do wszystkiego narzeczonemu.

W akcie desperacji zwróci się po pomoc do byłych teściów. Pojedzie do Zakrzewia na spotkanie z Rybińskimi, lecz Waldemar (Jacek Romanowski) odmówi jej, bo odcięła ich od wnuka. Kasia zwierzy się Łukaszowi, że zadłużyła się na 150 tysięcy złotych. Oboje z przerażeniem uświadomią sobie, że mogą stracić mieszkanie, pod którego zastaw Kasia wzięła pożyczkę od Agnieszki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: