Wielka metamorfoza gwiazdy M jak miłość! Anna Mucha wystąpi w serialu W rytmie serca

2020-01-25 8:32 jkk
M jak miłość: Wielka metamorfoza gwiazdy M jak miłość! Ruda Mucha zostawia fanów?
Autor: Instagram M jak miłość: Wielka metamorfoza gwiazdy "M jak miłość"! Ruda Mucha zostawia fanów?

Anna Mucha, czyli Magda z "M jak miłość" opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest... ruda! Czyżbyśmy w nowy sezonie "M jak miłość" mieli oglądać Budzyńską po wielkiej metamorfozie? Gwiazda "M jak miłość" uspokaja fanów, że zmiana nie wpłynie na jej rolę, ale czy na pewno? Fani są zachwyceni, ale i zaniepokojeni... Czy polubią rudą Magdę w "M jak miłość"?

M ja miłość. Wielka metamorfoza Muchy! Od teraz jest ruda!

Skąd taka zmiana u Muchy, czyli Magdy z "M jak miłość"? Aktorka zdecydowała się na zmianę wizerunku do nowej roli! Czy to oznacza, że fani "M jak miłość" stracą swoją ulubienicę?

Piękna, seksowna brunetka, czyli Magda w "M jak miłość" łamie serca nie tylko swoich serialowych partnerów - Kamila (Marcin Bosak) i męża, Andrzeja (Krystian Wieczorek). Do "czarnej" Muchy wzdychają tłumy fanów! Czy gwiazda "M jak miłość" postanowiła się na nich nie oglądać i zmienić wygląd, a może i charakter Magdy?

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Budzyński trafi do szpitala! To przez Ankę?                                            

Na szczęście nic na to nie wskazuje, Mucha zdecydowała się dołączyć do ekipy innego serialu, "W rytmie serca. Zagra tam Karolinę, która włosy ma rude, ale gwiazda "M jak miłość" na szczęście na zdjęciu z Instagrama ma tylko perukę.

- Już oficjalnie - poznajcie Karolinę. Jest ruda i ma piegi i cały czas się uśmiecha (prawie) - napisała Anna Mucha do swoich fanów na Instagramie. - A wszystko to od nowego sezonu "W rytmie serca" dołączyłam do obsady i baaaardzo się cieszę. Ruda jestem... mam piękną, naturalną perukę! - Mucha rozwiała obawy fanów "M jak miłość".

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1491: Ula dla Bartka pozbędzie się Marzenki i Andrzejka z siedliska! To zemsta?

Jakie były pierwsze reakcje widzów "M jak miłość na metamorfozę gwiazdy?

- Jesteś wredna jak wszystkie rude!

- Piękna!!!

- Też dobrze pasuje...

- Bardzo fajnie, że jeszcze gdzieś po za M jak Miłość.

Anna Mucha dostała tez pewnego rodzaju niemoralną propozycję: - Z rudymi" miałem najwięcej fantazji...

Czy Magda zmieni kolor włosów w "M jak miłość" przekonamy sie w kolejnych sezonach serialu. Na razie zdjęcia z planu niczego takiego nie sugerują, więc wielbiciele "czarnej" Magdy mogą spa spokojnie.

Najnowsze