M jak miłość. Budzyński trafi do szpitala! To przez Ankę?

2020-01-24 12:19 jkk
M jak miłość. Budzyński trafi do szpitala! To przez Ankę?
Autor: Instagram M jak miłość. Budzyński trafi do szpitala! To przez Ankę?

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) niebezpiecznie zbliży się do Anki (Weronika Rosati) i trafi do szpitala! Wyciekły zdjęcia z planu! Dlaczego Budzyński znów zacznie zadawać się z Anką? Czyżby spiski Kamila miały zakończyć się sukcesem? Na zdjęciach z planu, które ujawnił serial "M jak miłość" na Instagramie widać Andrzeja nieprzytomnego w szpitalnym łóżku, a przy nim uśmiechniętą Ankę... Jak bardzo poważny będzie wypadek Andrzeja?

M jak miłość. Budzyński w szpitalu, a przy jego łóżku... Anka! Gdzie jest Magda?

Wyciekły zdjęcia z planu "M jak miłość", hna których widzimy Ankę i Andrzeja bardzo blisko. Najpierw on zachwala jej południową urodę i widać ich razem w podróży. Na innym zdjęciu widoczny jest efekt ich zbliżenia: Andrzej w szpitalu nieprzytomny, a przy nim... Anka! Gdzie będzie Magda? Czyżby czas zajmował jej Kamil?

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Budzyński najwyraźniej pobłądzi - czas spędzany z Anką skończy się dla niego fatalnie. Co gorsze, nie będzie przy nim Magdy... Czyżby knująca parka Anka i Kamil mieli wreszcie chwile radości?

Kamil obieca Magdzie w 1488 odcinku "M jak miłość", że zniszczy Andrzeja i odbierze mu cały majątek... Zawsze miła i uśmiechnięta Magda zbagatelizuje te obietnice i puści mimo uszu, jako żart wzdychającego do niej eks. I chyba to będzie poważny błąd...

Taką wersje wydarzeń w "M jak miłość" zdaje się potwierdzić zdjęcie z Instargama, które wrzuciła Rosati, czyli serialowa Anka. Prezentuje się na nim zadowolona z życia między Andrzejem a Kamilem... Czyżby dopięła swego i ma teraz ich dwóch? I znów pozostaje pytanie - gdzie jest Magda?

Krystian Wieczorek, czyli mecenas Budzyński promuje z kolei zdjęcia z planu, na których przytula się do Anki, leżąc obok niej w autobusie lub pociągu... OJ, będzie się działo w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1489: Marcin ogłosi datę ślubu z Izą! Tylko Olek może im przeszkodzić

Czy Anka i Andrzej będą mieli romans? Jaki wypadek będzie miał Budzyński? I gdzie w tym czasie będzie Magda zobaczymy niebawem w "M jak miłość".

Najnowsze