M jak miłość, odcinek 1488: Kamil nie odpuści Magdzie. Złoży jej niemoralną propozycję po ślubie

2020-01-08 7:30 jkk
M jak miłość, odcinek 1488: Kamil nie odpuści Magdzie nawet po ślubie! Wystraszy się ciężkiej choroby
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1488: Kamil nie odpuści Magdzie nawet po ślubie! Wystraszy się ciężkiej choroby

W 1488 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) przypuści kolejny atak na Magdę! (Anna Mucha) Manipulacja, gierki i podryw - do tego będzie mu służyła kancelaria Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński). Czy Magda w 1488 odcinku "M jak miłość" da się wyciągnąć na randkę swojemu byłemu, który powie wprost, że planuje odbić ją mężowi? A może wystraszy natręta ciężką chorobą! Czy Kamil zwinie ogon pod siebie, czy wykorzysta serce Magdy do dalszych gierek?

"M jak miłość" odcinek 1488 - poniedziałek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1488 odcinku "M jak miłość" Kamil nie odpuści Magdzie i zacznie nią na nowo manipulować. Co tym razem wymyśli prawnik, który nie uszanuje nawet instytucji małżeństwa?

Zobacz też: M jak miłość. Okrutny hejt na Pawła po pocałunku z Kingą! Nigdy mu tego nie wybaczą

Najpierw namiętność Gryca zaprowadzi na ślub Magdy i Andrzeja, na który nie jest zaproszony. Wywoła tam niemały skandal, ale wszyscy będziemy myśleli, że ostatecznie sobie odpuści. Nic bardziej mylnego - przekonamy się w 1488 odcinku "M jak miłość".

Kamil wykorzysta fakt, że nawiązał współpracę z kancelarią Budzyńskiego i coraz częściej będzie się w niej pojawiał tylko po to, aby... uwodzić Magdę. Czyżbyśmy mieli w 1488 odcinku "M jak miłość" zostać świadkami realizacji sprytnego planu mecenasa Gryca?

Jak donosi "Świat seriali" Kamil w 1488 odcinku "M jak miłość" podczas kolejnej wizyty w kancelarii bezceremonialnie zaprosi Magdę na lunch. Powie jej wprost, że wciąż myśli o tym, aby odebrać ją mężowi! Czy Magda da się namówić na wspólny posiłek z jawnym wrogiem swojego małżonka?

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA?

Na szczęście Magda w 1488 odcinku "M jak miłość" znów pokaże klasę! Budzyńska zawstydzi natrętnego Kamila, że jej myśli krążą bardziej wokół zbliżającej się wizyty u kardiologa.

Czy Kamil wykorzysta jej poważne problemy ze zdrowiem, czy w 1488 odcinku "M jak miłość" zawinie ogon pod siebie i da jej choć przez chwile spokój?

Najnowsze