M jak miłość, odcinek 1464: Kamil wykończy Budzyńskiego? Zaatakuje kancelarię

2019-10-04 7:15 jkk
M jak miłość. Kamil (Marcin Bosak), Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kamil (Marcin Bosak), Budzyński (Krystian Wieczorek)

Kamil (Marcin Bosak) w odcinku 1464 "M jak miłość" użyje podłego podstępu aby zbliżyć do Magdy (Anna Mucha)! Tym razem uderzy bezpośrednio w Andrzeja (Krystian Wieczorek), a dokładnie w jego kancelarię! Będzie miał też bardzo ciekawego wspólnika w tej akcji... jakiej sztuczki użyje Kamil, żeby dostać się na zawodowy teren rywala przekonamy się w 1464 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1464 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1464 odcinku "M jak miłość" Kamil zaskoczy bardzo Magdę! Wpadnie na pomysł, który zaskoczy nie tylko miłość jego życia, ale prawdopodobnie większość widzów!

Zobacz też: Łukasz w 1464 odcinku "M jak miłość" oświadczy się Katii?

Kamil w 1464 odcinku "M jak miłość" nawiąże współpracę z pewnym belgijskim biznesmenem. Jak donosi "Świat seriali" Lucas Colin (Will Richardson) okaże się bardzo tajemniczą postacią, a do tego na tyle majętnym biznesmenem, że kancelaria Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński), zainteresuje się jego sprawą... Czy Andrzej w ogóle pomyśli o tym, że wpuszcza na swój teren "konia trojańskiego"?

Kamil używa wszelkich sposobów, żeby odzyskać Magdę. W tym celu nie przebiera w środkach i chętnie nawiązuje dziwne przymierza. Czy w 1464 odcinku "M jak miłość" majętny biznesmen okaże się strzałem w dziesiątkę? Czy Budzyński zarobi, ale straci miłość swojego życia, czy nie zarobi i też straci? Przekonamy się już od 1464 odcinka "M jak miłość".

Czytaj też: Jak Sonia knuje przeciw Jankowi w 1465 odcinku "M jak miłość"

Najnowsze