Tomasz Karolak pomaga walczyć z koronawirusem. Ciekawa inicjatywa aktora

2020-04-22 14:26 dav
Tomasz Karolak walczy z koronawirusem
Autor: Agora

Tomasz Karolak (49 l.) poza aktorstwem zajmuje się także śpiewaniem. Do sieci trafił właśnie jego nowy utwór "Za nowy lepszy dzień", który inicjuje akcję o tej samej nazwie: #ZaNowyLepszyDzień i jednocześnie zachęca do dołączenia do zbiórki pieniędzy na rzecz walki z panującą pandemią koronawirusa.

Tomek o swoim nowym singlu mówi tak: „Piosenkę #Za Nowy Lepszy Dzień nagrałem w ubiegłym roku. Miała mieć swoją premierę w kolejnym sezonie serialu „39 i pół tygodnia”. Zważywszy na obecną sytuację postanowiłem udostępnić ten szczególny i bardzo bliski mi kawałek już teraz”.

Co łączy Tomasza Karolaka z Darkiem z "39 i pół"? Więcej, niż myślicie! [WYWIAD]

Premierze utworu towarzyszy zbiórka na rzecz Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Na specjalnej stronie dostępne są dwie wersje utworu w formie MP3, które można pobrać wpłacając dowolną kwotę na szczytny cel. „Zachęcam każdego do dołożenia cegiełki na rzecz wsparcia dla bohaterskich pracowników służby zdrowia w ich ciężkiej, pełnej poświęcenia pracy” - pisze w oficjalnym komunikacie Tomek. „To oni, lekarze, pielęgniarki, ratownicy i pozostały personel medyczny narażając samych siebie walczą na pierwszej „linii frontu”o zdrowie i życie pacjentów”.

Tomasz Karolak zaproponował dla uczestników akcji niecodzienną nagrodę: „Zbiórka pieniędzy potrwa do 24 maja i już w ostatnim tygodniu maja br. osiem najbardziej hojnych osób zapraszam na wspólną e-kolację ze mną oczywiście- ja stawiam!!! Każdej z 8 osób w tym samym czasie dostarczona zostanie kolacja na wskazany adres. O szczegółach poinformuję Was za pomocą swoich social mediów”.

Do akcji #ZaNowyLepszyDzień przyłączyło się grono przyjaciół Tomka, m.in. Weronika Książkiewicz, Maciej Musiał czy Adam Zdrójkowski, wspierając akcję nagranymi filmikami popierającymi inicjatywę aktora.

Super Raport 21 IV (goście: Budka, Grzesiowski)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze