Rodzinka.pl. Koniec serialu wstrząsnął Adamem Zdrójkowskim. Popłakał się podczas pożegnania

2020-02-20 22:19 sz
Rodzinka.pl. Koniec serialu wstrząsnął Adamem Zdrójkowskim. Popłakał się podczas pożegnania
Autor: Instagram Adam Zdrójkowski Rodzinka.pl. Koniec serialu wstrząsnął Adamem Zdrójkowskim. Popłakał się podczas pożegnania

To już koniec serialu "Rodzinka.pl"! Nie tylko Małgorzata Kożuchowska żegna się z produkcją we wzruszających słowach. Również Adam Zdrójkowski nie był w stanie powstrzymać łez. Młody aktor wcielał się w Kubę Boskiego od 2011 roku i zakończenie "Rodzinki.pl" dogłębnie nim wstrząsnęło. Na swoim Instagramie Adam Zdrójkowski podziękował wszystkim za te wszystkie lata. Sprawdź, co powiedział.

Koniec serialu "Rodzinka.pl"!

Serial "Rodzinka.pl" kończy się po dziewięciu latach. TVP zadecydowało, że 16 sezon serialu "Rodzinka.pl" będzie ostatnim. Małgorzata Kożuchowska, czyli kultowa Natalia Boska, poinformowała o tym jako pierwsza. Aktorka popłakała się ze wzruszenia. Niedługo później swoje pożegnanie dołączył również Adam Zdrójkowski. Młody aktor zaczął karierę właśnie od "Rodzinki.pl" i spędził na planie serialu prawie połowę swojego życia. Nic więc dziwnego, że zakończenie tego etapu nim wstrząsnęło. Nie był w stanie powstrzymać łez!

- Zawsze dobrym słowem walczyliśmy z hejtem, jak byłem jeszcze dzieciakiem, kiedy mnie to bardzo bolało. Wiele słów wsparcia od was... Dziękujemy, że taką piękną społeczność zbudowaliśmy w serialu "Rodzinka.pl", wy ją zbudowaliście, że taką społeczność budujemy na tym Instagramie. Mam nadzieję, że nie odejdziecie ode mnie, jakkolwiek by to zabrzmiało - powiedział poruszony Adam Zdrójkowski na swoim Instagramie. Dodał również podziękowania dla całej ekipy: - Chciałbym podziękować produkcji: reżyserowi Patrickowi Yoce, Małgosi, Tomkowi, Mateuszowi za to, że wiele razy potrafili wesprzeć dobrym słowem, uczyli. Małgosia i Tomek, jak tacy zastępczy rodzice, Maciek i Mati brat... Dzięki za wszystkie dobre rady, za całą pomoc, za te dobre i gorsze chwile. Tu siedzieli oświetleniowcy, tu była reżyserka, tutaj dźwiękowcy. Już jutro tego wszystkiego tutaj nie będzie, dlatego przyjechałem się pożegnać i dziękuję wam wszystkim jeszcze raz. Dzięki, że dzięki wam mogliśmy tyle lat tutaj spędzić i... I może się odezwę do was później - zakończył, nie mogąc dłużej powstrzymać płaczu. Czy równie mocno będziecie tęsknić za serialem "Rodzinka.pl"?

Czytaj: Rodzinka.pl 16 sezon. Kuba i Paula podpalą dom Boskich! Wypadek podczas randki

Najnowsze