Rodzinka.pl 16 sezon, odcinek 280: Natalia wyrzuci Ludwika z domu? Zażąda seperacji? - WIDEO

2020-03-08 18:50 Ag
Rodzinka.pl 16 sezon, odcinek 280: Natalia wyrzuci Ludwika z domu? Zażąda seperacji? - WIDEO
Autor: vod.tvp.pl Rodzinka.pl 16 sezon, odcinek 280: Natalia wyrzuci Ludwika z domu? Zażąda seperacji? - WIDEO

Czy w serialu "Rodzinka.pl" małżeństwo Boskich się rozpadnie? Między Natalią (Małgorzata Kożuchowska) a Ludwikiem (Tomasz Karolak) od dawna źle się dzieje, a w 280 odcinku "Rodzinki.pl" Boski wprost zapyta żonę czy ma się wyprowadzić z ich wspólnego domu i czy chce separacji. Odwiedź Natalii wcale go nie zaskoczy. Wręcz przeciwnie, dla Ludwika stanie się jasne, że muszą walczyć o swoje małżeństwo, żeby nie skończyło się rozwodem. A terapię w 280 odcinku "Rodzinki.pl" zaczną od łóżka! Zobaczcie WIDEO ze sceną przedpremierową!

"Rodzinka.pl" 16 sezon, odcinek 280 (odc. 2) - niedziela, 8.03.2020, o godz. 16.20 w TVP2

Ostatni 16 sezon serialu "Rodzinka.pl" rozpoczął się od kryzysu u Natalii i Ludwika. Z każdym dniem małżeński konflikt będzie się pogłębiał, a Boscy przestaną się dogadywać w podstawowych sprawach. W 280 odcinku "Rodzinki.pl" będą działali sobie na nerwy nawet podczas ulubionego rodzinnego rytuału - oglądania zdjęć sprzed lat.

Kiedy Ludwik będzie się pakował przed służbowym wyjazdem do Poznania, wytknie żonie, że nie chce się z nim nawet pożegnać. - Czego ty teraz ode mnie oczekujesz? Że rzucę ci się na szyję? - zapyta oburzona Boska. A on w 280 odcinku "Rodzinki.pl" zada jej kluczowe pytanie - czy to już naprawdę koniec.
- Chcesz separacji? Chcesz, żebym się wyprowadził?
- Nie wiem czego chcę, ale na pewno nie chcę, żeby dalej było tak, jak teraz... - odpowie Natalia.

Nie przegap: Rodzinka.pl 16 sezon. Magda zostawi córkę Tomkowi! Wojna u Boskich o małą Majeczkę

Od słowa do słowa w 280 odcinku "Rodzinki.pl" małżonkowie będą ustalali co dalej z ich związkiem, jakie jest rozwiązanie tej sytuacji, która przecież nie może trwać w nieskończoność. - Uważam, że powinniśmy iść na terapię...

- Myślałem o tym... - przyzna Boski. - Ty? To już coś... Miłej podróży
- Natka, damy radę... Natka, nikogo nie ma w domu... - rzuci Ludwik, który w 280 odcinku "Rodzinki.pl" postanowi zacząć terapię od małżeńskiego seksu!
- Pociąg masz...
- Zdążę, jak się pośpieszymy!
- Dobra... Ale wiesz, że to nie znaczy, że wszystko jest ok? Bo jest do dupy, wiesz o tym? - zauważy Natalia, a Ludwik zgodzi się z jej zdaniem. - Oczywiście, że wiem...

Sprawdź też: Rodzinka.pl. Koniec serialu o Boskich! Małgorzata Kożuchowska płacze i komentuje decyzję TVP

Po powrocie Ludwika do domu w 280 odcinku "Rodzinki.pl" Boskich odwiedzą Magda (Olga Kalicka) z Tomkiem (Maciej Musiał) i córeczką Mają (Klara Kamińska). Miło spędzą czas, aż Natalia rozemocjonowana wzruszy się i pójdzie do siebie. Tomek zapyta braci, czy między rodzicami wszystko w porządku.

Najnowsze