Rodzinka.pl. 15 sezon, odcinek 273: Ludwik wypędzi z domu Paulę! Ostro potępi dziewczynę Kuby - ZWIASTUN

2019-10-27 15:28 Ag
Rodzinka.pl 15 sezon odc. 273. Kuba (Adam Zdrójkowski), Ludwik (Tomasz Karolak)
Autor: vod.tvp.pl Rodzinka.pl 15 sezon odc. 273. Kuba (Adam Zdrójkowski), Ludwik (Tomasz Karolak)

Paula (Julia Wieniawa) w serialu "Rodzinka.pl" nieźle narazi się Ludwikowi (Tomasz Karolak). W 273 odcinku "Rodzinki.pl" Boski nie wytrzyma dłużej obecności dziewczyny Kuby (Adam Zdrójkowski) w domu. Zażąda od syna, by jego ukochana opuściła dom jeszcze przed północą. Ludwik straci panowanie nad sobą, bo Paula kolejną noc spędzi w łóżku Kuby. W ostrych słowach w 273 odcinku "Rodzinki.pl" ostro skrytykuje wybrankę syna. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Rodzinka.pl" 15 sezon odcinek 273 - niedziela, 27.10.2019, o godz. 16.25 w TVP2

Konflikt w serialu "Rodzinka.pl" z powodu Pauli przybierze na sile! Kuba murem stanie za swoją dziewczyną, ale prawda jest taka, że ukochana znalazła sposób, by okręcić sobie go w wokół palca.

Poza tym w 273 odcinku "Rodzinki.pl" Ludwikowi przestanie się podobać, że Paula sypia w ich domu jak u siebie, że spędza całe noce w pokoju Kuby w piwnicy!

Nie przegap: Rodzinka.pl 15 sezon. Magda w sukni ślubnej! Weźmie ślub z Tomkiem

Słysząc kolejną rozmowę Kuby z Paulą, ojciec wtrąci się, żeby ukrócić te miłosne schadzki pod ich dachem. - Ten twój Misiaczek to rozumiem Paulina... To przypominam, że koleżanka ma opuścić ten dom przed 23!

Kuba w 273 odcinku "Rodzinki.pl" nie będzie krył swojego oburzenia.- Co?! Dlaczego niby? To już moja dziewczyna nie może do waszego domu przyjść?!

Boski przypomni synowi, że jego dziewczyna powinna szanować wszystkich domowników. - Nie może, bo te wasze spotkania przeciągają się do rana! A przypominam - to jest dom prywatny, a nie publiczny!

Kuba nie wytrzyma. Przypomni ojcu, że Magda (Olga Kalicka), dziewczyna Tomka (Maciej Musiał) w ogóle nie przejmowała się żadnymi zasadami.
- Aha! A jak Madziula przez lata do Tomeczka przychodziła, to jakoś problemu nie mieliście! A powiem ci nawet więcej - ze szczęścia mało co jajka nie znieśliście! Madziunia na każdym kroku wam wchodziła w tyłek! A Paula tego nie robi i to ci nie pasuje!

Aż wreszcie w 273 odcinku "Rodzinki.pl" Boski wygarnie synowi co myśli o jego ukochanej. - Nie, nie pasuje mi to, ponieważ wiem, że ten twój związek do niczego nie prowadzi! Rozumiesz?!
- Co ty wiesz o moim związku?

- Wystarczająco dużo, mój drogi! To dziewuszynko macha tobą, majta jak cepem i taka jest prawda! I będziesz uginał kark aż straci do ciebie szacunek. A w nagrodę i tak cię kopnie w dupę, bo znajdzie sobie mądrzejszego! Znasz takie słowa jak "honor, godność, męstwo"? To polecam internetową encyklopedię!

Zaraz potem sam nieźle się skompromituje, bo Natalia (Małgorzata Kożuchowska) pokaże przy Kubie kto naprawdę rządzi w domu Boskich!

Najnowsze