Rodzinka.pl 15 sezon. Magda w sukni ślubnej! Weźmie ślub z Tomkiem

2019-10-01 15:28 Ag
Rodzinka.pl 15 sezon. Magda (Olga Kalicka)
Autor: Instagram Rodzinka.pl 15 sezon. Magda (Olga Kalicka)

Będzie ślub w serialu "Rodzinka.pl"? Magda, czyli Olga Kalicka w sukni ślubnej, a w domu Boskich jej rodzice - Beata (Agnieszka Wosińska) i Jan (Krzysztof Dracz) - przed wielką imprezą. To może oznaczać tylko jedno - 15 sezonie serialu "Rodzinka.pl" Magda i Tomek (Maciej Musiał) wezmą ślub. Młodzi rodzice Majeczki (Klara Kamińska) powiedzą "tak" jeszcze w tej serii, więc widzowie zobaczą ślub pod koniec listopada. Poznajcie więcej szczegółów!

"Rodzinka.pl" 15 sezon nowe odcinki w każdą niedzielę o godz. 16.25 w TVP2

Magda i Tomek z serialu "Rodzinka.pl" będą małżeństwem? Już przed narodzinami córeczki Mai wspominali o ślubie, ale ostatecznie zrezygnowali z tych planów, bo nie czuli się gotowi na tak poważny krok.

Rodzicielstwo, opieka nad córką, nowe obowiązki uświadomią młodym rodzicom, że właściwą szkołę życia już przechodzą, a w obliczu przeżyć związanych z niemowlęciem ślub przestanie ich już tak przerażać. Olga Kalicka na planie kolejnych odcinków "Rodzinki.pl" pokazała się na Instagramie w sukni ślubnej.

Przeczytaj też: Maciej Musiał odejdzie z Rodzinki.pl? Dostał bardzo atrakcyjną propozycję!

"Wyjść za mąż czy z domu...? @rodzinkapl_official kto wciąż nas ogląda?" - napisała aktorka. Na profilu serialowej Magdy na Instastory znalazła się też relacja z imprezy w domu Boskich, na której nie zabraknie także rodziców Magdy.

Wygląda więc na to, że 15 sezon "Rodzinki.pl" może się skończyć ślubem Magdy i Tomka. Ekipa realizuje już bowiem finałowe odcinki tej serii, które w TVP2 będą emitowane pod koniec listopada. Zanosi się na piękny ślub rodziców małej Mai i wielkie święto w rodzinie Boskich. Może nawet połączone z chrzcinami Majeczki!

Sprawdź też: Rodzinka.pl 15 sezon. Czy syn Olgi Kalickiej gra córkę Magdy i Tomka Boskiego?

Wyświetl ten post na Instagramie.
A Pan Młody gdzie?! 😂 Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)
Najnowsze