Kożuchowska zadbała o rodziców w czasie zarazy. Co zrobiła?

2020-04-30 6:14 DECK
Małgorzata Kożuchowska chroni mamę przed wirusem
Autor: instagram Małgorzata Kożuchowska chroni mamę przed wirusem

Małgorzata Kożuchowska (49 l.) to anioł, nie człowiek. Gwiazda już kilka miesięcy temu ściągnęła swoich rodziców z Torunia do Warszawy, by mieć ich blisko i móc się nimi opiekować. Państwo Kożuchowscy zamieszkali w dawnym mieszkaniu aktorki. Ale gdy wybuchła epidemia, Małgosia natychmiast wzięła ich pod swój dach.

Serialowa gwiazda od kilku lat namawiała rodziców, państwa Jadwigę i Leszka Kożuchowskich, by sprowadzili się do stolicy. Oni zwlekali z tą decyzją, zwłaszcza że ojciec aktorki wciąż spełniał się zawodowo, pracując jako pedagog i prowadząc audycję w Radiu Maryja. Małgosia w końcu jednak postawiła na swoim. Zorganizowała przeprowadzkę, by mieć mamę i tatę blisko i móc służyć im pomocą zawsze, gdy pojawi się taka potrzeba. Zwłaszcza że oboje są już po „70”. Gwiazda ulokowała rodziców w swoim mieszkaniu na Powiślu, które i tak stało puste. Dziadkowie cieszyli się, że teraz prawie codziennie będą mogli widywać wnusia Jana (5,5 r.), a Gosia, póki rodzice są na siłach, może liczyć na ich pomoc w opiece nad chłopcem.

Zobacz także: Kożuchowska świętowała 49. urodziny. Urządziła IMPREZĘ Z GWIAZDAMI! Zobacz, jak się przebrali

Gdy światowa pandemia koronawirusa dotarła do Polski, gwiazda szybko zdecydowała, że jej rodzice powinni opuścić mieszkanie na Powiślu i zamieszkać razem z nią i jej mężem w ich wygodnej willi pod Warszawą. Wychwycili to internauci, którzy dostrzegli na Instagramie aktorki, że na kwarantannie wcale nie jest w domu tylko z mężem i dzieckiem.

– Cóż za sokole oko! Tak, bo mieszka z nami moja 76-letnia mama. Jesteśmy rodziną, jesteśmy razem i pomagamy sobie wzajemnie – wyjawiła Kożuchowska.

Taka córka to skarb.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Super Raport 29 IV (goście: Fogiel, Dudek)
Najnowsze