Zuza z Przyjaciółek pożegnała się z widzami! Anita Sokołowska dziwnie teraz wygląda – ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Zuza z Przyjaciółek pożegnała się z widzami! Anita Sokołowska dziwnie teraz wygląda – ZDJĘCIA

Zuza z Przyjaciółek pożegnała się z widzami! Anita Sokołowska dziwnie teraz wygląda – ZDJĘCIA

Czy Zuza z "Przyjaciółek" znika z serialu? Na swoim profilu na Instagramie Anita Sokołowska pożegnała się z widzami i dołączyła wiele mówiące ZDJĘCIE! Nie tak wygląda Zuza w "Przyjaciółkach"... Jedna z fanek napisała nawet w komentarzu, że gdyby spotkała ją taką na ulicy, to by na jej widok uciekła! Co się stanie z Zuzą w 20 sezonie "Przyjaciółek"? Czy aktorka naprawdę zostawi rolę, która uczyniła z niej gwiazdę? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie jak teraz wygląda Anita Sokołowska w GALERII ZDJĘĆ!

Zuza z "Przyjaciółek" pożegnała się z widzami! Co się dzieje?

Anita Sokołowska gra w "Przyjaciółkach" od samego początku, a jej skomplikowane losy fani serialu będą śledzić z zapartym tchem już 20 sezon! Trudno sobie wyobrazić kontynuację serialu bez dyrektor Markiewicz, która absolutnie nie ma szczęścia w miłości, ale jest szalejącą z miłości do synów matką, a w biznesie potrafi podnieść się z każdego upadku. Dlaczego więc Zuza z "Przyjaciółek" pożegnała się z widzami? 

Co jakiś czas pojawia się informacja z planu "Przyjaciółek", że jedna z gwiazd znika z serialu. Niedawno gruchnęła wieść, że w nowym sezonie nie zobaczymy Ingi, a Małgorzatę Sochę zastąpi zupełnie nowa osoba. Na szczęście nic takiego się nie stanie. Później jednak pojawiły się szokujące wieści, że Socha lub grająca Patrycję Joanna Liszowska zagrają samą Magdę Gessler w serialu o szefowej "Kuchennych rewolucji". A teraz podejrzenia o odejście padły na gwiazdę, grającą rolę Zuzy.  Co tak naprawdę dzieje się z "Przyjaciółkami"?

Nie przegap: Marysia w M jak miłość zmieni się nie do poznania! Zacznie luksusowe życie wielkiej damy? Co na to Artur? - ZDJĘCIA

Uspokajamy, choć Sokołowska naprawdę pożegnała się z widzami, a na ZDJĘCIU wygląda co najmniej dziwnie, na razie nie padło ani jedno słowo o jej odejściu z "Przyjaciółek". Z kim w takim razie pożegnała się serialowa Zuza?

- Zapraszam na ostatnie w tym sezonie spektakle ze mną do @garnizonsztuki_teatr na „Victoria.True Woman Show” 8, 9, 10 lipca. Pewna Pani napisała mi, po obejrzeniu spektaklu, ze powinnam koniecznie, ale to koniecznie zaprosić facetów na ten spektakl. Pani miała swoje powodu, ja wiem jakie, może i Wy Panowie je sprawdźcie :)

Jednak najbardziej niepokojące jest ZDJĘCIE, jakie Zuza z "Przyjaciółek" dołączyła do posta na swoim profilu na Instagramie. Mocny makijaż, na szyki tatuaż... Gwiazda wygląda na tyle dziwnie i przerażająco, że jednak z fanek przyznała, że na jej widok by uciekła!

- Jakbym zobaczyła Panią taką na ulicy (nie znając Pani), to bym uciekła.

- No strach się bać.

- ???

Panowie jednak byli zachwyceni takim wyglądem Zuzy z "Przyjaciółek".

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- Piekna❤️

- Przepiękny loooook?

A Wam w jakiej wersji najbardziej się podoba - porównaj w GALERII ZDJĘĆ?!

Zobacz koniecznie: Gwiazdy M jak miłość nie chcą grać trudnych scen! Katarzyna Cichopek i Anna Mucha czują się wyssane energetycznie - WIDEO, ZDJĘCIA

Przyjaciółki. Siostra bliźniaczka Zuzy wkroczy do akcji w 20 sezonie?! Patrycja pokazała piątą przyjaciółkę
Najnowsze