Przyjaciółki

Tak Zuza żegna się z Przyjaciółkami. Anita Sokołowska pokazała tylko jeden drobiazg, a jakie zrobiła wrażenie! – ZDJĘCIA, WIDEO

Zuza w "Przyjaciółkach" umrze na raka. To już pewne, a fani serialu nie ustają w żalu z tego powodu. Tymczasem grająca Zuzę Anita Sokołowska postanowiła specjalnie się z widzami pożegnać. Na krótkim WIDEO gwiazda zaprosiła wszystkich do oglądania nowego sezonu i pokazała jeden szczegół, jaki zmieniła w swoim wyglądzie. Fani Zuzy z "Przyjaciółek" są pod wielkim wrażeniem pożegnania ulubienicy! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Tak Zuza z "Przyjaciółek" pożegnała fanów. Nie milkną głosy zachwytu i żalu

Zuza w 22 sezonie "Przyjaciółek" umrze na raka. To niestety już pewne, że twórcy tak postanowili zamknąć wątek Markiewicz. Jednym z powodów jest chęć odejścia z serialu grającej ją gwiazdy. Zuza w ostatnim sezonie pojawiała się sporadycznie i wiadomo już było, że walczy ze śmiertelną chorobą. Niestety, tę jedyną walkę w swoim życiu Markiewicz przegra. 

Fani "Przyjaciółek" są mocno rozżaleni, że muszą pożegnać się z jedną z tych dziewczyn, bez których tego serialu by nie było. Zuza obok Ingi (Małgorzata Socha), Anki (Magdalena Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) stworzyły team, na punkcie, którego oszaleli widzowie. Jak oglądać dalsze ich losy bez cudownej, sprawczej, dzielnej  Markiewicz? 

Tymczasem gwiazda "Przyjaciółek" postanowiła zaprosić wszystkich do oglądania nowego sezonu. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawił się film Zuzy, w którym wita widzów.  

Przy tej okazji Zuza z "Przyjaciółek" pokazała, jakich zmian dokonała w swoim wyglądzie. Uwagę fanów przykuł jeden drobny szczegół, który zmienia wszystko - zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

- Drodzy państwo, u Zuzy lekka zmiana na głowie, kolorystyczna - Sokołowska pokazał kosmyk wielokolorowych włosów. - Serdecznie zapraszam do śledzenia losów "Przyjaciółek", naszej grupy. Jak zwykle sezon jest świetnie napisany, będzie się dużo działo, bardzo dużo emocji... 

Pod postem z WIDEO Zuzy z "Przyjaciółek" posypały się komentarze rozżalonych fanów. 

- niestety, jak Zuza zniknie to i ja zniknę 😭 nie dam rady oglądać bez najlepszej postaci

- Bez Zuzy to już nie będzie ten sam film :( chyba przestanę oglądać, to moja ulubiona postać w tym filmie 😢😥😭

- Szkoda ze nie bedzie Zuzy ona jest dusza tego serialu reszta dziewczyn nie da uratować tego

- Bez Zuzy to nie to samo😢

- Bez Zuzy to juz nie bedzie fajnie 😔Zuza jest najlepsza w tym serialu .

- Szkoda że watek Zuzy zniknie 😢😢😢😢

Nie przegap: Śmierć Zuzy w Przyjaciółkach. Wstrząsające pożegnanie chorej na raka Zuzy. To będą jej ostatnie słowa w 256 odcinku

Zuza żegna się z Przyjaciółkami. Anita Sokołowska pokazała tylko jeden drobiazg, a jakie zrobiła wrażenie!
Najnowsze