Tak mieszka Dorotka z Przyjaciółek! Piękny dom z ogrodem aż zapiera dech w piersiach! - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat/Instagram Tak mieszka Dorotka z Przyjaciółek! Piękny dom z ogrodem aż zapiera dech w piersiach! - ZDJĘCIA

Tak mieszka Dorotka z Przyjaciółek! Piękny dom z ogrodem aż zapiera dech w piersiach! - ZDJĘCIA

Czy Dorotka z "Przyjaciółek" też żyje jak królowa? Agnieszka Sienkiewicz pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak mieszka w prywatnym życiu. Trzeba przyznać, że gwiazda serialu też ma się czym pochwalić - jej bajkowy dom jest prawie jak pałac! Niewątpliwie Dorotka z "Przyjaciółek" poczułaby się w tych luksusach jak u siebie w domu. Nowoczesny wystrój ogromnego domu ze złotymi elementami otacza ogród jak z baśni - tu najchętniej wypoczywa gwiazda z córką i dwoma psami - zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Gwiazda "Przyjaciółek" żyje w luksusach jak jej serialowa Dorotka!

Agnieszka Sienkiewicz z "Przyjaciółek" pokazała na swoim profilu na Instagramie jak mieszka! Trzeba przyznać, że jej serialowa bohaterka  nie miałaby się czego wstydzić. Ogromny dom jak pałac stoi w bajkowym ogrodzie. W jakim luksusie żyje na co dzień zakochana w serialu w pieniądzach Dorotka? - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

Postać Dorotki w "Przyjaciółkach" nie od początku dała się lubić. To z nią Andrzej (Adama Adamonis) zdradził Ingę (Małgorzata Socha) i na początku serialu wydawała się żadną pieniędzy i cudzych mężczyzn "wydrą". Ale z czasem Dorotka okazała się przesympatyczna, a swoim poczuciem humoru i umiejętnością poruszania się w świecie niewiernych facetów zdobyła przyjaźń nawet Ingi! Jedno jednak się u tej bohaterki nigdy nie zmieniło, nawet wtedy kiedy zakochała się w hydrauliku Sławku (Kacper Kuszewski)... Jej miłość do luksusu jest wieczna!

Sienkiewicz nie musiałaby się wstydzić przed swoją Dorotką z "Przyjaciółek". Gwiazda mieszka w pięknym domu z zielonym, pełnym zacisznych miejsc, ogromnym ogrodzie. W jaki stylu urządziła swoje prywatne wnętrza? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Nie przegap: Tak mieszka Beger z Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski dzieli mieszkanie z kimś wyjątkowym - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

W mieszkaniu gwiazdy "Przyjaciółek" królują jasne, naturalne kolory. Jest stylowo, ale bardzo przytulnie. Centralnym punktem jadalni połączonej z salonem króluje kominek, w którym w chłodne dni rodzina często rozpala ogień. W salonie ważnym meblem jest ogromna, skórzana kanapa w kolorze karmelu. Obok niej chętnie przesiadują 2 psy aktorki. 

Bardzo ważną "postacią" wystroju w domu Dorotki z "Przyjaciółek" jest złoty "gnom", który "spaceruje" razem z gwiazdą. Widać go na ZDJĘCIACH z pięknym sekretarzykiem, na tarasie w ogrodzie i na kominku. Gwiazda też robi sobie chętnie piękne selfie w swojej sypialni - musisz to zobaczyć!  

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ w jakich luksusach żyje Dorotka z "Przyjaciółek"! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze