Przyjaciółki. Szokująca zmiana miejsc u boku Ingi! Nowego bohatera w 20 sezonie zagra wielka gwiazda - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Szokująca zmiana miejsc u boku Ingi! Nowego bohatera w 20 sezonie zagra wielka gwiazda - ZDJĘCIA

Przyjaciółki. Szokująca zmiana miejsc u boku Ingi! Nowego bohatera w 20 sezonie zagra wielka gwiazda - ZDJĘCIA

Sensacja z planu serialu "Przyjaciółki"! U boki serialowej Ingi (Małgorzata Socha) pojawił się wielki gwiazdor, znany głównie z innych ról zawodowych. Kto to jest? Czy czarujący mężczyzna zawojuje serce kochliwej Ingi w 20 sezonie "Przyjaciółek" i zostanie mężczyzną na resztę jej życia? Zobacz koniecznie jakie "ciacho" przytula Ingę na planie nowego sezonu w GALERII ZDJĘĆ!

"Przyjaciółki", 20 sezon. To jest nowy mężczyzna dla Ingi? 

Inga w "Przyjaciółkach" jest kobietą kochliwą, jednak nie ma szczęścia w miłości. Serial zaczął się od tego, że zdradził ją mąż Andrzej i została sama z małą Hanią. Potem losy tej postaci miewały wzloty, drugi raz wyszła za mąż i o mało co również wyszłaby za mąż po raz trzeci. Ale Maks Mateusz Janicki), niestety został "niechcący" tatusiem koleżanki i także ten piękny związek się rozpadł. W 19 sezonie serialu Inga szykowała się do ślubu z Konradem (Paweł Ławrynowicz), a o jej serce walczyło kilku adoratorów. Czy nowy mężczyzna, który pojawił się na planie jednym ruchem zmiecie wszystkich konkurentów?   

Na planie "Przyjaciółek" u boku gwiazd, grających Ankę, Ingę, Patrycję i Zuzę pojawił się znienacka wielki gwiazdor, znany głównie z innych ról. Jednak najwięcej ZDJĘĆ zdobił sobie właśnie z Ingą... Czy to coś znaczy?

Zobacz też: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

Mężczyzną, z którym tak chętnie fotografuje się serialowa Inga na planie "Przyjaciółek" jest popularny prezenter Polsatu. Czyżby Krzysztof Ibisz miał dołączyć do obsady?

Ibisz jest zawodowym aktorem, więc nie unika kamery. Prezenter chętnie grywał role w wielu serialach, jak "M jak miłość", "Pierwsza miłość", czy w Kiepskich". Czy teraz przyszedł czas na "Przyjaciółki"? 

Zdradzamy, że obecność Ibisza na planie 20 sezonu "Przyjaciółek" jest związana z prowadzeniem przez niego talk-show "Demakijaż" w Polsacie. Prezenter rozmawia tam z gwiazdami o ich życiu prywatnym, upodobaniach, słabościach. W najbliższym odcinku programu Ibiszowi "wyspowiada się" Małgorzata Socha, grająca w serialu Ingę. 

Nie przegap: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Sonda
Czy Krzysztof Ibisz powinien dołączyć do obsady "Przyjaciółek"?
Przyjaciółki. Siostra bliźniaczka Zuzy wkroczy do akcji w 20 sezonie?! Patrycja pokazała piątą przyjaciółkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze