Przyjaciółki. Gorzkie pożegnanie

i

Autor: Materiały prasowe

Przyjaciółki 18, odcinek 207: Inga odkryje szokującą prawdę o Sajmonie. Ukochany okrutnie z niej zadrwił

2021-09-02 21:43

Nad głowami bohaterek serialu „Przyjaciółki” zbierają się kolejne czarne chmury. Już w 207 odcinku "Przyjaciółki", pierwszym nowego 18 sezonu związek Ingi (Małgorzata Socha) ze studentem Sajmonem (Jakub Sasak) zakończy się bolesnym fiaskiem, poważne kłopoty czekają też Patrycję (Joanna Liszowska).

"Przyjaciółki" 18 sezon odcinek 207 - czwartek, 1.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Po wielu sercowych zawirowaniach Inga (Małgorzata Socha) długo nie potrafiła zaufać żadnemu mężczyźnie. W ostatnim czasie coraz bardziej zaczęła się jednak zbliżać do dużo od siebie młodszego Sajmona (Jakub Sasak), przekonując się z czasem, że różnica wieku nie musi przekreślać łączącego ich uczucia. Niestety zakochaną kobietę czeka już niebawem czeka ją wielkie rozczarowanie. Inga odkryje bowiem, że w rzeczywistości młody chłopak związał się z nią tylko po to by wygrać zakład z kolegami. Upokorzona kochanka nie będzie chciała mieć z nim więcej nic wspólnego, ani słuchać jego wyjaśnień.

Poważnych zmartwień najbliższe dni przysporzą również Patrycji (Joanna Liszowska), której niezależność gwarantował prowadzony przez nią salon fryzjerski. Właściciel lokalu wypowie jej jednak niebawem umowę, i to z dnia na dzień. Znalezienie nowego okaże się trudniejsze, niż kobieta sądziła, a jej przyszłość stanie nagle pod znakiem zapytania.

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze