Przyjaciółki. Na życiowym zakręcie

i

Autor: Materiały prasowe

Przyjaciółki, sezon 17, odcinek 206. Dla Patrycji i Artura pojawi się nowa nadzieja. Ślub Doroty niespodziewanie pod znakiem zapytania!

2021-05-16 9:41

Finał serialu "Przyjaciółki" przyniesie jego bohaterkom wiele zaskakujących zwrotów akcji. Dla jednych będzie to szansa, by zacząć wszystko od nowa, a innych - koniec marzeń.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Choć wydaje się, że między Patrycją (Joanna Liszowska) a Arturem (Paweł Małaszyński) wszystko już skończone, kobieta zacznie mieć wątpliwości co do swojej wcześniejszej decyzji o rozstaniu i wyrzuty sumienia, że być może zbyt pochopnie oceniła ukochanego. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) z niecierpliwością czeka, aż Paweł (Barłomiej Kasprzykowski) stanie przed komisją, a sprawa rzekomego molestowania przez niego studentek wyjaśni się definitywnie.

Pod znakiem zapytania staną natomiast ślubne plany Doroty (Agnieszka Siekiewicz), w której w ostatnim czasie coraz bardziej narasta podejrzenie, że Sławkowi (Kacper Kuszewski) zależy wyłącznie na jej majątku. To, co niebawem od niego usłyszy, jedynie ją w tym utwierdzi. Czy zamiast ślubu czeka ich pożegnanie?

Emisja w TV:

Przyjaciółki

czwartek 21.05 Polsat

Najnowsze