Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 256: Ostatnia wola umierającej Zuzy. Z jej ust przed śmiercią padną ważne słowa do przyjaciółek - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-14 23:12

Zuza (Anita Sokołowska) umrze na raka w 256 odcinku "Przyjaciółek", ale przed śmiercią zdąży pożegnać się z Ingą (Małgorzata Socha), Patrycją (Joanna Liszowska) i Anką (Magdalena Stużyńska). Wyniszczona chorobą Zuza przekaże też przyjaciółkom swoją ostatnią wolę, z jej ust padną ważne słowa, które wpłyną na wszystko, co później wydarzy się w życiu bohaterek. Nawet zbliżająca się śmierć nie sprawi, że Zuza w 256 odcinku "Przyjaciółek" przestanie być sobą. Z trudem zdobędzie się na uśmiech, a umierając zapewni przyjaciółki, że niczego nie żałuje i wcale się nie boi. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen i poznaj szczegóły.

"Przyjaciółki" 22 sezon odcinek 256 (odc. 2) Zuza umrze na raka - czwartek, 14.09.2023, o godz. 21.10 w Polsacie

Umierająca Zuza w 256 odcinku "Przyjaciółek" zdobędzie się na ostatni uśmiech i mimo, że choroba nowotworowa przykuje ją do łóżka, znajdzie w sobie siły, by wspierać pozostałe przyjaciółki przed swoją śmiercią. Ostatnie chwile Zuzy z Ingą, Patrycją i Anką nadejdą kiedy dosłownie w ostatniej chwili przyjaciółki dojdą pociągiem do Berlina i staną w drzwiach mieszkania Markiewicz. Będzie przerażone widokiem wyniszczonej chorobą Zuzy. Rak piersi da już przerzuty do wątroby i mózgu, Zuzie zostanie zaledwie kilka godzin życia.

Ale przed śmiercią Zuz w 256 odcinku "Przyjaciółek" będzie spokojna i pogodzona z własnym losem, z tym co ją czeka. - Hej laski, ale wyglądacie. Chodźcie do mnie, można mnie dotknąć. Niesamowite, że tu jesteście - przywita przyjaciółki, które będą bały się nawet do niej podejść. Zrozpaczona Patrycja krzyknie nagle, że nie tak miało wyglądać ich pożegnanie, że powinny mieć więcej czasu,by oswoić się z chorobą Zuzy, która nie powiedziała im przecież prawdy. Gdyby nie matka Zuzy, Stefa (Dorota Kolak), być może nigdy nie dowiedziałby się o śmierci przyjaciółki.

- Pati, choć tu... Macie nie ryczeć, nie za bardzo. Może potem... A potem macie być szczęśliwe, macie tańczyć, podróżować, kochać... Obiecujecie? - umierająca Zuza przekaże przyjaciółkom swoją osobą wolę. Będzie blada, coraz bardziej słaba, ale mimo to w 256 odcinku "Przyjaciółek" pozostanie taka jak zawsze, pełna empatii i wiary w to, że z najgorszej tragedii wyjadą obronną ręką.

Po chwili w 256 odcinku "Przyjaciółek" z ust śmiertelnie chorej Zuzy padną ostatnie słowa. - Wiecie, nie boję się i niczego nie żałuje. Fajnie było, nie... - stwierdzi i na zawsze zamknie oczy, a Inga, Patrycja i Anka pogrążą się w rozpaczy.

Śmierć Zuzy w Przyjaciółkach. Zanim Zuza umrze rozegrają się wstrząsające zdarzenia ZWIASTUN
Najnowsze