Przyjaciołki

Przyjaciółki, odcinek 243: Łukasz wystawi Ingę na ślubie Patrycji i Wiktora! Znajdzie sobie nietypowe zastępstwo - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-02 21:33

W 243 odcinku "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) i Łukasz (Piotr Jankowski) w końcu będą razem, ale ich związek nie będzie pozbawiony trudności. Ukochany Gruszewskiej zapomni o ślubie Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg) i w tym czasie zaplanuje już sobie wypad w góry. W 243 odcinku "Przyjaciółek" Łukasz nie będzie w stanie zrezygnować z wyjazdu, a Inga nie będzie chciała rezygnować z uroczystości. Ostatecznie, Gruszewska zjawi się na ślubie, ale wcale nie sama! Koniecznie poznajcie szczegóły oraz zobaczcie ZWIASTUN i ZDJĘCIA!

"Przyjaciółki" 21 sezon odcinek 243 (odc. 1) - czwartek, 2.03.2023, o godz. 21.05 w Polsacie

W 243 odcinku "Przyjaciółek" Inga wreszcie zwiąże się z Łukaszem i już żadne intrygi Rafała (Rafał Królikowski) nie staną na drodze ich miłości. Przypomnijmy, że w finałowym odcinku Gruszewska ostro rozprawiła się z psycholem, gdy odkryła, że zamknął ją w domu i zabrał jej telefon tylko po to, aby nie spotkała się po raz ostatni z Łukaszem. Rafał notorycznie utrudniał im kontakty i dał rywalowi jasno do zrozumienia, że nie ma czego szukać u Ingi, w związku z czym podróżnik w końcu się poddał i zdecydował wyjechać, ale chciał jeszcze pożegnać się z ukochaną. Niestety, w ostatnim 242 odcinku "Przyjaciółek" do ich spotkania nie doszło, jednak Inga wysłała Łukaszowi wiadomość z wyznaniem miłości, którą, jak się okaże, podróżnik zdąży jeszcze odczytać przed swoim wylotem!

W 243 odcinku "Przyjaciółek" Łukasz w ostatniej chwili zawróci z lotniska i wpadnie wprost w ramiona Ingi! Zakochani wreszcie wyznają sobie miłość, ale nie będzie ona jednak pozbawiona trudności. Wszystko przez to, że podróżnik nie będzie w stanie zrezygnować ze swojej największej pasji, przez którą zapomni nawet o ślubie Patrycji i Wiktora! W dniu uroczystości w 243 odcinku "Przyjaciółek" Łukasz już zdąży sobie zaplanować kolejny wypad w góry i nawet ze względu na Ingę nie będzie w stanie z niego zrezygnować...

- Kocham cię, ale nie każ mi wybierać między tobą a górami - Łukasz postawi sprawę jasno.

Jednak w 243 odcinku "Przyjaciółek" Inga również nie będzie chciała rezygnować ze swoich postanowień i mimo wszystko zdecyduje się pojawić na ślubie przyjaciółki choćby sama. Ostatecznie, Gruszewska wybierze się na uroczystość z Marysią (Zofia Cybul) i nie będzie z nimi Łukasza, jednak córce Ingi wcale to nie będzie przeszkadzać, gdyż podróżnik w ogóle jej się nie spodoba i nie zaakceptuje nowego partnera matki. Aczkolwiek w 243 odcinku "Przyjaciółek" Gruszewska z pewnością nie będzie narzekać na brak towarzystwa na ślubie Patrycji i Wiktora, gdyż na miejscu spotka również Martę (Laura Breszka), która po ostatniej kłótni z Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski), gdy ujawnił przyjaciółkom, że zabiła swojego gwałciciela, wyprowadzi się z bloku Ingi i przepadnie jak kamień w wodę. Co prawda, nie będzie ona chciała brać udziału w uroczystości, ale ostatecznie Ance (Magdalena Stużyńska) uda się ją przekonać, a z jej obecności najmocniej ucieszy się sama Gruszewska!

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze