Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 241: Ostatnie upojone chwile Patrycji i Wiktora. Nie spodziewają się nagłego ataku

2022-11-10 22:23

Patrycja (Joanna Liszowska) i Wiktor (Paweł Deląg) zaczną cieszyć się życiem, bo w 241 odcinku "Przyjaciółek" wszystko będzie wskazywało na to, że krwiak się wchłonął. Jeleński poczuje się zdecydowanie lepiej, ucieszy się, że znów może korzystać z życia, a ukochana i jej syn Mikołaj (Adam Kiełczewski) stanowią dla niego prawdziwą rodzinę. Prawnik i fryzjerka urządzą sobie wieczór tylko we dwoje, spędzą upojne chwile zakochani i szczęśliwi. W 241 odcinku "Przyjaciółki" nie przewidzą, jaka tragedia zdarzy się tuż za chwilę.

"Przyjaciółki" 20 sezon odcinek 241 (odc. 11) - czwartek, 10.11.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Patrycja i Wiktor wreszcie nacieszą się optymizmem i pomyślą, że krwiak Jeleńskiego prawdopodobnie się wchłonął, bo mężczyzna poczuje się o wiele lepiej. Przypomnijmy, że lekarze byli sceptyczni co do stanu zdrowia prawnika, a po ataku kochanka Jagody (Oriana Krajewska), podczas którego mocno uderzył się w głowę, nic nie było takie jak wcześniej. Wiktor odczuwał problemy z mową, chodzeniem, normalnym funkcjonowaniem. W 241 odcinku "Przyjaciółek" on i Patrycja pomyślą, że największe zagrożenie już za nimi. - Najważniejsze, że zdrowiejesz - powie przejęta fryzjerka. - Dużo czasu minęło, może krwiak się wchłonął - przyzna Jeleński. 

Ostatnie piękne chwile Patrycji i Wiktora razem w 241 odcinku "Przyjaciółek"

Kochan i jej ukochany nie mają pojęcia, że niebawem w "Przyjaciółkach" dojdzie do tragedii, a prawnik wyląduje na stole operacyjnym, gdzie stoczy się walka o jego życie. W 241 odcinku "Przyjaciółek" zakochani urządzą sobie chwilę tylko we dwoje.

- Zrobimy sobie piknik. Jest tak, jak sobie wyśniłaś? - zapyta przejęty prawnik. 

- Nie. Jest jeszcze piękniej… - zachwyci się Patrycja tym, co przygotował dla niej partner. 

- Ela i Gocha pomogły mi to wszystko przygotować

- Kochane! Ale ty jesteś najukochańszy. To co? Za twoje zdrowie? - Za nas! Mam nadzieję, że niedługo będę mógł wznieść toast prawdziwym szampanem...

- Boję się, że przedwcześnie świętujemy.- Niedługo się dowiemy... Ale gdybym miał umrzeć jutro...

- Przestań. Nawet tak nie mów!

- Ale daj mi dokończyć, przynajmniej raz. Gdybym miał umrzeć jutro, to... zabrałbym ze sobą wspomnienie tego wieczoru i całego życia z Tobą! - pięknie powie Wiktor, ale nie przewidzi, że niebawem trafi na stół operacyjny. W ostatnim, 242 odcinku "Przyjaciółek" w tym sezonie, Jeleński będzie walczył o życie.

Przyjaciółki ZWIASTUN 240 odcinka. Paweł wygarnie Ance, że zdradziła go na haju! Łukasz ostrzeże Ingę przed Rafałem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze