Przyjaciółki, odcinek 239: Inga śledzona! Zazdrosny Rafał zainstaluje jej podsłuch i pobije się z Łukaszem

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 239: Inga śledzona! Zazdrosny Rafał zainstaluje jej podsłuch i pobije się z Łukaszem

Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 239: Inga śledzona! Zazdrosny Rafał zainstaluje jej podsłuch i pobije się z Łukaszem

2022-10-27 20:41

W 239 odcinku "Przyjaciółki" ostra walka Rafała (Rafał Królikowski) i Łukasza (Piotr Jankowski) przybierze na sile! Obecny partner Ingi (Małgorzata Socha) nie zniesie, że podróżnik wciąż kręci się wokół ukochanej, więc zdecyduje się na szokujące rozwiązanie! Zainstaluje w telefonie Gruszewskiej program do śledzenia, by mieć pewność, że kobieta go nie zdradza... Tymczasem Łukasz nie podda się i w 239 odcinku "Przyjaciółek" osobiście rozmówi się z rywalem. Dyskusja przerodzi się w szarpaninę i to jeszcze nie koniec!

"Przyjaciółki" 20 sezon odcinek 239 (odc. 9) - czwartek, 27.10.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

W 239 odcinku "Przyjaciółek" Rafał przesadzi! Będzie tak zazdrosny o Ingę, że wykorzysta okazję i zainstaluje jej podsłuch! Gruszewska będzie zajęta świętowaniem przyjęcia na studia medyczne Hani (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) i przez przypadek zablokuje sobie telefon. Partner od razu zajmie się problemem i wykorzysta okazję, by dodać do telefonu ukochanej aplikację śledzącą. Zyska sposobność do podsłuchiwania kobiety i sprawdzania co robi! Co ciekawe, Marta (Laura Breszka) uprzedzi koleżankę, żeby uważała na dziwne zachowania Rafała, które mogą wpędzić ją w kłopoty. Niestety Gruszecka nie przyjmie sobie tego do serca i nie przewidzi, że partner naprawdę jest zdolny do takich rzeczy! 

Ostre starcie Rafała i Łukasza w 239 odcinku "Przyjaciółek"

Dzięki temu, że informatyk będzie miał wgląd do telefonu Ingi dowie się, że umówiła się z podróżnikiem w parku. Uprzedzi ukochaną i sam stawi się w umówionym miejscu.

- Zaskoczony!? - zapyta na wstępie Rafał. - Sorry, mam trening - spróbuje go zbyć podróżnik. - Nie chcę cię przy niej widzieć - partner Ingi nie odpuści. - Świetny dowcip, już go gdzieś słyszałem. - Wiesz, że uratowałem ci życie. Zorganizowałem ekipę. Gdyby nie moi kumple, siedziałbyś do tej pory w tej dziurze. - Twoi koledzy to… tych czterech szerpów? To ty ich znasz? - Nie wyglądali na nerdów, co? Pozory mylą. - Dziękuję. - Jesteś mi coś winien! - Nie! Niech Inga sama wybiera.- Już wybrała. Mnie. - To czego się boisz? Kombinujesz, bo wiesz, że nie wygrasz ze mną w uczciwej walce. - Chcesz się bić? - zaczepi konkurenta Rafał - Nie rozśmieszaj mnie - powie Łukasz, ale między panami atmosfera będzie tak gęsta, że wywiąże się szarpanina! Inga nie będzie zachwycona. 

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Najnowsze