Przyjaciółki, odcinek 234: Inga dostanie wiadomość o śmierci! Będzie błagała Rafała, by pojechali szukać zwłok

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, odcinek 234: Inga dostanie wiadomość o śmierci! Będzie błagała Rafała, by pojechali szukać zwłok

Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 234: Inga dostanie wiadomość o śmierci! Będzie błagała Rafała, by pojechali szukać zwłok

2022-09-22 20:54

W 234 odcinku "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) dowie się o tragicznej śmierci w Nepalu! Gruszewska zdecydowała się na związek ze spokojnym i ułożonym Rafałem (Rafał Królikowski) i to on będzie obecny przy przekazaniu tragicznych wieści. Kobieta wpadnie w histerię i zacznie błagać, by obecny partner poleciał z nią za granicę szukać zwłok! Okaże się, że śmierć w 234 odcinku "Przyjaciółek" wstrząśnie Ingą, bo będzie chodziło o kogoś bardzo jej bliskiego. Rafał zrozumie, że nie on jest najważniejszy w życiu ukochanej.

"Przyjaciółki" 20 sezon, odcinek 234 (odc. 4) - czwartek, 22.09.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

W 234 odcinku "Przyjaciółek" Inga otrzyma tragiczne wieści z Włoch! Gruszewska dowie się, że Łukasz (Piotr Jankowski) zginął w Nepalu! Inga nigdy do końca nie pogodziła się z faktem, że nie udało jej się stworzyć związku z mężczyzną, którego doradziła jej swatka. Matka Hani (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) wierzyła, że dzięki związkowym poradom odnajdzie ukochanego i swoją drugą połówkę. Tak właśnie poznała Łukasza, który zaimponował jej podróżniczą wiedzą, spontanicznością i chęcią przygód.

Rozpalił zmysły Ingi, ale jeszcze w zeszłym sezonie "Przyjaciółek" obwieścił, że wyjeżdża w daleką podróż i nie ma szans na stały związek. Inga ostatecznie związała się z Rafałem, który jest kompletnym przeciwieństwem Łukasza. Spokojny, poukładany i stonowany mężczyzna czuje, że Gruszewska tęskni za poprzednim kochankiem. Spróbuje być bardziej spontaniczny, ale to niewiele da. 

Sprawdź: Przyjaciółki, odcinek 232: Paweł ze strachu, że Anka umrze nie powie jej o stracie domu! Poważne zagrożenie nad rodziną Strzeleckich - ZDJĘCIA

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!

W 234 odcinku "Przyjaciółek" Inga dowie się, że Łukasz nie żyje!

Jakie będzie zaskoczenie Ingi w 234 odcinku "Przyjaciółek", kiedy dowie się, że Łukasz zginął w Nepalu! Kobieta dowie się tego w momencie, kiedy akurat będzie skłócona ze swoimi przyjaciółkami, a wszystko przez Hanię i jej pocałunek z Patrykiem (Adam Zdrójkowski). Anka (Magdalena Stużyńska) weźmie stronę zdradzonego syna Stasia (Antoni Borowski), a paczka koleżanek się podzieli. Inga w 234 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie mogła się zwrócić do nich o pomoc, a w koszmarnej sytuacji wesprze ją Rafał, zazdrosny o Łukasza. Inga w panice zacznie wymyślać plan lotu do Azji, by odnaleźć zwłoki i poprosi partnera, by odbył z nią tę podróż.

Zastanawiające jest jednak to, że aktor Piotr Jankowski pokazywał się na planie "Przyjaciółek" w wakacje i sama Małgorzata Socha zapowiadała jego powrót do serialu. Jak to więc możliwe, że Łukasz zginie, skoro ma się pojawić w 20 sezonie? Wygląda na to, że informacja o śmierci Łukasza może okazać się nieprawdą. Wszystko wyjaśni się niebawem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3459: Emilka wpadnie w szał, by uwolnić siebie i Martę od psychola Mateusza. Zrobi rozróbę w domku w górach – ZDJĘCIA

Najnowsze