Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 232: Paweł ze strachu, że Anka umrze nie powie jej o stracie domu! Poważne zagrożenie nad rodziną Strzeleckich - ZDJĘCIA

2022-09-08 21:19

W 232 odcinku serialu "Przyjaciółki" Paweł (Bartek Kasprzykowski) pełen niepokoju o Ankę (Magdalena Stużyńska), która cudem przeżyła zawał serca, ukryje przed nią, że stracą dom. W związku z budową obwodnicy dom Strzeleckich ma zostać zburzony i nawet odwołanie od decyzji urzędników nic nie da. Wiadomość o rozbiórce domu w 232 odcinku "Przyjaciółek" dobije Pawła, który nie powie Ance, że nic już nie mogą zrobić. Niespodziewanie ich syn Staś (Antoni Borowski) weźmie sprawy w swoje ręce. Urządzi protest przed urzędem, do którego włączą się też Strzeleccy. Co się stanie z domem Anki i Pawła? Czy ocalą zabytkowy, drewniany budynek przez zburzeniem? Zobacz ZDJĘCIA z 232 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 20 sezon, odcinek 232 (odc. 2) - czwartek, 8.09.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Rodzina Anki i Pawła w 232 odcinku "Przyjaciółek" stanie w obliczu poważnego zagrożenia, które zjednoczy wszystkich we wspólnej walce o dom! Malowniczo położony, drewniany, zabytkowy dom, w którym Strzeleccy zamieszkali zaraz po ślubie, w których wychowali trójkę swoich dzieci i wnuka Oliwiera, teraz stanie się celem urzędników, którzy przeznaczą go do rozbiórki. A wszystko z powodu budowy obwodnicy Warszawy, która zgodnie z planem ma przebiegać także przez działkę prawników. Odrzucone odwołanie Pawła nie będzie zwiastowało niczego dobrego. Ale Anka w 232 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie miała pojęcia, że lada moment stracą dom i czeka ich wyprowadzka!

Nie przegap: Przyjaciółki 20, odcinek 233: Wiktor po zaręczynach z Patrycją dowie się od lekarza o tragicznych skutkach uderzenia w głowę - ZDJĘCIA

Załamany Paweł w 232 odcinku "Przyjaciółek" nie pogodzi się z tym, że jego rodzina zostanie wywłaszczona, że po zburzeniu domu, przejęciu działki przez urząd dostaną tylko jakieś marne odszkodowanie! Bo przecież nie chodzi o pieniądze, o zwykłe miejsce zamieszkania, ale o dom, w którym razem z Anką i dziećmi tyle przeżyli. Teraz zostaną już im tylko wspomnienia.

Tak długo jak się da w 232 odcinku "Przyjaciółek" Paweł nie powie Ance, że stracą dom, że wszystko zburzą buldożery, żeby w tym miejscu powstała obwodnica. Decyzja o rozbiórce będzie nieodwołalna! Maria (Ewa Kasprzyk) spróbuje pomóc synowi, ale jej możliwości będą ograniczone. W końcu niedawno sama straciła oszczędności życia.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1669: Julia straci dziecko?! Sama przyzna się Andrzejowi, że jest bliska utraty ciąży - ZDJĘCIA

Widząc rozpacz ojca Staś w 232 odcinku "Przyjaciółek" wpadnie na pomysł jak powstrzymać budowę obwodnicy.Syn Strzeleckich rozpocznie protest pod urzędem. Zjednoczy wokół siebie innych mieszkańców, sąsiadów z ich ulicy, którzy także zostaną wysiedleni! Do manifestacji włączą się także Paweł i Anka, która wreszcie dowie się, że będą musieli wyprowadzić się z domu, który lada chwila przestanie istnieć.

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Najnowsze