Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 236: Stan Wiktora drastycznie się pogorszy! Patrycja każe mu podjąć najtrudniejszą decyzję - ZWIASTUN

2022-10-06 21:34

W 236 odcinku "Przyjaciółek" z Wiktorem (Paweł Deląg) będzie naprawdę źle! Stan prawnika zdecydowanie się pogorszy, ale on nie przyjmie do wiadomości, że musi zwolnić, oszczędzać się i przestać żyć jak dawniej, kiedy cieszył się zdrowiem. Patrycja (Joanna Liszowska) nie da rady patrzeć na cierpienie ukochanego, dlatego w 236 odcinku "Przyjaciółek" da mu ostre ultimatum. Kochan nie pozwoli, by Jeleński umierał na jej oczach! Sytuacja stanie się na tyle dramatyczna, że Wiktor będzie musiał podjąć jedną z trudniejszych decyzji.

"Przyjaciółki" 20 sezon, odcinek 236 (odcinek 6) - czwartek, 6.10.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

W 236 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja zauważy, że z Wiktorem jest coraz gorzej! Jeleński usłyszał zatrważającą diagnozę u lekarza i chociaż starał się ukryć przed ukochaną fakt choroby, nie dał rady i prawda wyszła na jaw. - W pana czaszce utworzył się krwiak podtwardówkowy. To prawdopodobnie opóźniony skutek urazu głowy sprzed trzech miesięcy - usłyszał mężczyzna w 233 odcinku "Przyjaciółek", a lekarz zalecił mniej stresu, odpoczynek i czekanie, bo być może krwiak się wchłonie. Operacja okazała się zbyt ryzykowna.

Patrycja zrobi wszystko, by pomóc Wiktorowi, ale w 236 odcinku "Przyjaciółek" okaże się, że Jeleński słabnie z dnia na dzień!

Kochan zrobi wszystko, by pomóc prawnikowi, ale sytuacja stanie się o tyle trudna, że sam Jeleński nie będzie chciał się porządnie leczyć i o siebie zadbać! Na jednym ze spacerów powygłupia się przez chwilę i od razu głowa odmówi mu posłuszeństwa, prawnik się zatoczy i niemal upadnie! Patrycja nie będzie mogła patrzeć na to, że ukochany bagatelizuje sytuację. Postawi przed nim trudne ultimatum. 

- Uważam, że powinieneś zrezygnować z kancelarii. Dla własnego bezpieczeństwa - oznajmi kobieta w 236 odcinku "Przyjaciółek". - Nie ma mowy! Funkcjonuję prawie normalnie - Wiktor nie będzie zachwycony pomysłem. - No właśnie... prawie... - przypomni Patrycja. - Zdaję sobie sprawę, że mogę dostać ataku na sali sądowej. Nie narażę na to klientów, ale mogę wykonywać masę innej roboty - stwierdzi prawnik. - Ta praca to jest jeden wielki stres! - Patrycja nie powstrzyma nerwów. - Nie zrezygnuje, dlatego że ludzie mi zaufali i nie mogę ich zostawić! - Jeleński nie odpuści. - Ale ty się angażujesz i to cię spala! - Bo to jest całe moje życie... - A ja i Mikołaj?! - zapyta Patrycja i trudno będzie na tym polu coś wskórać. Jaką decyzję podejmie chory Wiktor? Zwolni i przestanie pracować jako prawnik, by zająć się zdrowiem i rodziną, czy jednak nie posłucha się nikogo i nadal będzie się narażał?                                                                                                                              

Przyjaciółki, odcinek 236 ZWIASTUN. Konrad nie pozwoli Zuzie odejść! Stan Wiktora drastycznie się pogorszy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze