Przyjaciółki, odcinek 233: Patrycja wybierze suknię ślubną, ale do ślubu z Wiktorem i tak nie będzie - ZDJĘCIA

i

Autor: Przyjaciółki Instagram Przyjaciółki, odcinek 233: Patrycja wybierze suknię ślubną, ale do ślubu z Wiktorem i tak nie będzie - ZDJĘCIA

Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 233: Patrycja wybierze suknię ślubną, ale ślubu z Wiktorem i tak nie będzie - ZDJĘCIA

2022-09-15 21:03

W 233 odcinku serialu "Przyjaciółki" 20 sezonu Patrycja (Joanna Liszowska) odwiedzi z przyjaciółkami salon sukien ślubnych, żeby wybrać sukienkę na ślub z Wiktorem (Paweł Deląg). Nieświadoma tego, że były mąż ukrywa przed nią prawdę o złym stanie zdrowia, diagnozie lekarza, z której wynika, że nie przeżyje bez operacji. Co więcej w 233 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja po znalezieniu w rzeczach Wiktora pierścionka zaręczynowego uzna, że lada moment się jej oświadczy. Zawczasu wybierze więc suknię na ślub, który z powodu zagrożenia życia Wiktora może w ogóle nie dojść do skutku. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 233 odcinka "Przyjaciółek" Patrycji w roli panny młodej.

"Przyjaciółki" 20 sezon, odcinek 233 (odc. 3) - czwartek, 15.09.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Patrycja w 233 odcinku "Przyjaciółek" zacznie przygotowania do ślubu z Wiktorem, choć pierścionka zaręczynowego nadal nie dostanie od Jeleńskiego. Byli małżonkowie mają za sobą burzliwą przeszłość, rozwód, utratę dziecka, ale teraz ich związek układa się wręcz idealnie. Jednak to tylko pozory, bo w 233 odcinku "Przyjaciółek" Wiktor ukryje przed Patrycją, że czuje się coraz gorzej, że po uderzeniu w głowę wcale nie doszedł do siebie, ma zawroty głowy oraz silniejsze zaniki pamięci. Zauważy to Mikołaj (Oliwier Felczak). Syn Patrycji, który pomógł ojczymowi wybrać już pierścionek dla mamy, postanowi opowiedzieć mu o swoich spostrzeżeniach i obawach.

Nie przegap: Przyjaciółki 20, odcinek 233: Wiktor pozna przerażającą diagnozę lekarza! Będzie miał krwiaka po wypadku - ZDJĘCIA

Jaką suknię ślubną wybierze Patrycja w 233 odcinku "Przyjaciółek"?

Kiedy w 233 odcinku "Przyjaciółek" Wiktor w tajemnicy przed Patrycją zgłosi się do lekarza, żeby umówić wyniki tomografii komputerowej głowy i poznać diagnozę co mu dolega, szczęśliwa Patrycja wyciągnie przyjaciółki, żeby pomogły jej wybrać suknię ślubną. Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska) i Zuza (Anita Sokołowska) ucieszą się z dobrej nowiny o zbliżającym się ślubie Patrycji, bo niczego nie będzie pragnęła bardziej, jak ponownie być żoną Wiktora.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1674: Magda już będzie wiedziała, że Andrzej ją zdradził! Ucieknie do Pawła, bo tylko on jej zostanie - ZDJĘCIA

W salonie sukien ślubnych w 233 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja przymierzy dość oryginalną kreację, a Inga zwróci uwagę na brzuszek przyjaciółki, piękne kształty przyszłej panny młodej! Fani "Przyjaciółek" na profilu na Instagramie dostrzegli jednak jeszcze jeden szczegół związany z suknią ślubną Patrycji i osądzili, że zupełnie nie nadaje się na taką uroczystość.

Suknia ślubna Patrycji z "Przyjaciółek" ostro oceniona przez fanów!

"Ta suknia ślubna jest okropna może na plaże na strój kąpielowy bym założyła?" - czytamy opinie jednej z internautek. Z kolei inna zauważa, że suknia ślubna Patrycji to nic w porównaniu z fryzurą jaką nosi od kilku sezonów bohaterka Joanny Liszowskiej.

"Suknia niech będzie jaka chce, ale błagam niech ma tą fryzurę co jej wtedy młodziaki czesali może być bez brokatu".

"Mam wrażenie że to peruka tzn. swoje włosy Joanna ma zaczesane, a ta kitka jakoś przypięta" - ocenią pannę młodą Patrycję na profilu "Przyjaciółek" na Instagramie.

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Najnowsze