Przyjaciółki, odcinek 205: Anka pozna całą prawdę o tym jak Paweł molestował studentki. Dowie się o ciąży Julki!

i

Autor: Ipla Przyjaciółki, odcinek 205: Anka pozna całą prawdę o tym jak Paweł molestował studentki. Dowie się o ciąży Julki!

Przyjaciółki, odcinek 205: Anka pozna całą prawdę o tym jak Paweł molestował studentki. Dowie się o ciąży Julki!

2021-05-07 8:30

W 205 odcinku "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) nie da się więcej zwodzić Pawłowi (Bartłomiej Kasprzykowski). Plotki o molestowaniu nie będą się już wydawać pomówieniami, a prawdą! Zrozpaczona Strzelecka ograniczy kontakt z mężem, ale to nie uspokoi jej nerwów. W końcu osobiście uda się na uczelnię szukać studentek Pawła i wypytać je o szczegóły. Roztrzęsiona odkryje okrutną prawdę. Do tego Julka (Nicole Bogdanowicz) w 205 odcinku "Przyjaciółki" nie przyzna się jej do ciąży.

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 205 - czwartek, 13.05.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 205 odcinku "Przyjaciółki" Anka nie będzie chciała oglądać męża. Wyrzuci go z domu w 204 odcinku "Przyjaciółki" po tym, jak odkryje na jego laptopa roznegliżowane zdjęcia jednej z jego studentek.

- Paweł, ustalaliśmy, że jeżeli ja pracuję w kancelarii, ty pracujesz zdalnie i odwrotnie - powie ostro Anka, kiedy do jej gabinetu wkroczy mąż.

- Dobra, dobra, ja wiem, że teraz starasz się ze wszelkich sił mnie unikać, ale mam dla ciebie nowinę. Julka jest w ciąży.

- Naprawdę? Skąd wiesz, powiedziała ci?

- Nie no skąd, przecież ona ze mną nie gada... Od Marii wiem

- Jak to? To Maria wie, a my nie???

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

Przyjaciółki, odcinek 204 ZWIASTUN. Anka wypędzi Pawła. Teściowa nastawi ją przeciwko mężowi. Sławek oświadczy się Dorocie

W 205 odcinku "Przyjaciółki" Anka tym bardziej wścieknie się na Pawła, że z jego powodu dochodzi do rozpadu rodziny, a ona nie wie nawet o ciąży własnej córki. To pogorszy kryzys małżeński Strzeleckich. 

- Moja córka jest w ciąży, a ja o tym nie wiem, bo mój mąż molestował studentki! - wygarnie Strzelecka. 

- Nie molestował Anka! 

Anka w 205 odcinku "Przyjaciółki" weźmie sprawy w swoje ręce i osobiście uda się na uczelnię, gdzie wpadnie na studentkę Pawła, która wysłała mu półnagie zdjęcia. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński ojcem dziecka Patrycji! Wyda mu Łukasza, żeby zapobiec tragedii

Anka w 205 odcinku "Przyjaciółki" przymusi dziewczynę do rozmowy.

- Czy pani wysłała mojemu mężowi roznegliżowane zdjęcia? - zapyta wprost Anka.

- Co? Ja? - dziewczyna uda, że nie wie o co chodzi.

- Ktoś wysyłał z anonimowego konta do naszej kancelarii. (...) Niech mi pani powie szczerze, błagam panią. Czy coś między wami było, jakiś romans? To jest bardzo ważne dla mnie, dla mojej rodziny

- Niech mnie pani zostawi 

- Proszę pani, czy mój mąż panią molestował, namawiał, zmuszał do czegoś? Niech mi pani powie, bo to nam rujnuje życie 

- Jest komisja i ona to wszystko wyjaśni. (...) To jest wszystko prawda! - wrzaśnie studentka. 

Najnowsze