Przyjaciółki, odcinek 200: To już naprawdę koniec Anki i Pawła? Strzelecki przez romanse straci pracę i rodzinę. Anka mu tego nie daruje

Przyjaciółki sezon 17, odc. 200: Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: ipla

W 200 odcinku "Przyjaciółek" Paweł przez swoje romanse ze studentkami podpadnie, i dzieciom, i na uczelni. Julka i Staś będa mieli dość kłamstw i udawania, a szacowna szkoła nie będzie mogła sobie dłużej pozwalać na oskarżenie, że ich wykładowca sypia z uczennicami. I tak w 200 odcinku "Przyjaciółek" powróci koszmar, od którego zaczął się wielki dramat Anki - niewierny mąż chyba zapomni przez co razem przeszli. I cała ta ponura historia zacznie się od początku, a tym razem Anka może już tego nie wytrzymać.

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 200 - czwartek, 8.04.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 200 odcinku "Przyjaciółek" sprawa niewierności Pawła powróci ze zdwojoną mocą. Władze uczelnia, na której wykłada Strzelecki będą już miały dość plotek i pomówień o swoim wykładowcy. Co gorsze, Paweł wplącze w tę aferę również Stasia, który będzie miał tego absolutnie dość!

Przypomnijmy - już w 2 odcinku 1 sezonu "Przyjaciółek" wyszło na jaw, że Paweł zdradza Ankę. Aferę wyśledziła Inga, która sama przeżywała dramat rozpadu małżeństwa z Andrzejem, który zostawił ją dla Dorotki. I wygląda na to, że w 200 odcinku "Przyjaciółek" do Anki koszmar z przeszłości powróci. 

W 200 odcinku "Przyjaciółek" jest to o tyle dramatyczna sytuacja, że Anka przez zdrady męża zaczęła pić, aż w końcu wpadła w alkoholizm. Wydawało się, że przez 16 sezonów serialu Paweł się zmienił, zmądrzał, wydoroślał, a tragedia straty Franka scaliła na dobre rodzinę Strzeleckich. Niestety, w 200 odcinku serii to wszystko może lec w gruzach!  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1584: Przez intrygę Kamila, Werner podejmie szokującą decyzję. Spiskowanie Gryca wreszcie się opłaci

Przyjaciółki sezon 17, odc. 200: Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: ipla

Jak pisaliśmy jako pierwsi - Anka i Paweł w 200 odcinku "Przyjaciółek" przez jego romanse mogą stracić drugiego syna! Staś nie wytrzyma napięcia, a kiedy ojciec wplącze go w poszukiwanie autora anonimów o sypianiu ze studentkami, zniknie z domu!

Ostatecznie Julka w 200 odcinku "Przyjaciółek" przekaże rodzicom wieści na temat syna, ale to co usłyszy od niej Anka przez telefon będzie dramatyczne. A Staś nawet nie będzie chciał z matką rozmawiać!

- Stasia nie ma! On w ogóle nie nocował w domu, a my ogóle o tym nie wiedzieliśmy! - Anka wpadnie w panikę w 200 odcinku "Przyjaciółek".

- Ale przecież byłaś w nocy u niego, sprawdzałaś? - zdziwi się Paweł!

- Ale to nie był on, to był taki rulon z kołdry! On coś wymyślił i musiał wymknąć się w nocy, albo nad ranem!

- Jakiś dowcip, ewidentnie - Paweł dalej będzie bagatelizował sprawę. 

- To nie jest dowcip, Staś by czegoś takiego nie zrobił!

I w tym momencie 200 odcinka "Przyjaciółek" Paweł zdecyduje się powiedzieć żonie prawdę o tym w co wplątał Stasia. Jak zareaguje Anka na wieść o tym, że syn został wplątany w aferę z romansami na uczelni?

- Prosiłem, żeby Stasiek ze swoimi kumplami zorientowali się skąd został wysłany ten anonim - wyzna skruszony Paweł.

- Ten: "Po 11 nie romansuj ze studentkami"? 

- Tak...

- Poprosiłeś swojego syna, żeby się tym zajął? Wciągnąłeś go w te brudy, tak?!

- Na pewno nie wiedział tego maila, skasowałem go... - będzie się głupio bronił Paweł. - Sama chciałaś,, żebym sprawdził kto za tym stoi, tak? - Strzelecki przejdzie do kontrataku. 

W tym momencie 200 odcinka "Przyjaciółek" do Anki zadzwoni Julka, ale nie usłyszą od niej niczego dobrego. Anka i Paweł zostaną podsumowani jako oszuści, a ojciec jako zdrajca. Czy Anka wytrzyma jeszcze to? Niechęć własnych dzieci i kłopoty na uczelni męża plus jego kłamstwa i ślady schadzek - tego może już być za wiele. A kiedy Anka powie dość, to będzie już naprawdę koniec małżeństwa Strzeleckich.

Sprawdź także: Stulecie Winnych 3, odcinek 33: Mania umrze ze strachu o córkę! Kasia skrzywdzona przez żonatego kochanka wda się w niebezpieczną historię – ZDJĘCIA  

Przyjaciółki sezon 17, odc. 200: Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: ipla
Przyjaciółki sezon 17, odc. 200: Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: ipla
Przyjaciółki 17, odcinek 200, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski)
Autor: Ipla Przyjaciółki 17, odcinek 200, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski)
Przyjaciółki 17, odcinek 200, Staś (Antoni Borowski), Julka (Nicole Bogdanowicz)
Autor: Ipla Przyjaciółki 17, odcinek 200, Staś (Antoni Borowski), Julka (Nicole Bogdanowicz)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze