Przyjaciółki, odcinek 192: Zuza trafi na odwyk! Były kochanek Chris pomoże jej odegrać się na Janku, że zrobił z niej narkomankę

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 192: Zuza trafi na odwyk! Były kochanek Chris pomoże jej odegrać się na Janku, że zrobił z niej narkomankę

Przyjaciółki, odcinek 192: Zuza na odwyku! Były kochanek Chris pomoże jej odegrać się na Janku, że zrobił z niej narkomankę - ZWIASTUN

W 192 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) będzie musiała się zmierzyć z kolejną tragedią. Pani dyrektor światowego banku pójdzie na odwyk narkotykowy i zemści na Janku (Marek Bukowski), wracając do byłego kochanka - Chrisa (Łukasz Konopka). Czy ten kierunek okaże się dla Zuzy właściwy i wróci na właściwe tory? Może w 192 odcinku "Przyjaciółek" zakochany po uszy w pięknej Markiewicz lekarz okaże się tym jedynym a odwyk uratuje jej resztę życia? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 192 - czwartek, 12.11.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

W 192 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza będzie przygotowywać się do rozprawy przed sądem. Anka (Magdalena Stużyńska) ostrzeże ją, że musi zachowywać się nienagannie, aby nie wzbudzić żadnych podejrzeń sądu co do jej sposobu prowadzenia się.

I właśnie w celu ratowania - upadłego z powodu aresztowania - wizerunku Zuzy mecenas Strzelecka zgłosi ją na wolontariat w ośrodku leczenia uzależnień. Zuza będzie miała poważne wątpliwości, czy nadaje się do takiej działalności, ale ostatecznie posłucha swojej prawniczki. I ten krok wywróci jej życie do góry nogami w 192 odcinku "Przyjaciółek!

Q ośrodku Zuza spotka zniszczonych przez uzależnienie narkomanów. Ludzie w różnym wieku, ale za to wszyscy ze zrujnowanym życiem. I w tym momencie 192 odcinka "Przyjaciółek coś w twardej pani dyrektor coś pęknie! Zuza na własne oczy zobaczy, jak jej "przygoda" z narkotykami mogła się skończyć. Nie tylko dla niej, ale i dla jej dzieci!

Być może Zuza zrozumie także, że Janek (Marek Bukowski) miał trochę racji chcąc chronić synów przed matką narkomanką. Ale nie na tyle, aby nie chcieć się na nim zemścić. Dlatego Chris, który w 192 odcinku "Przyjaciółek" zalewał ją będzie wsparciem i wyrazami miłości, będzie akurat jak znalazł...

Przypomnijmy - ostatnie spotkanie Zuzy z Chrisem zakończyło się wielkim nieporozumieniem i awanturą pomiędzy nim a Jankiem. Zuza w 192 odcinku "Przyjaciółek" jednak zaryzykuje zgodzi się na randkę z doktorem.

- Przepraszam za twoje kłopoty w życiu - zacznie Chris i wręczy Zuzie wielki bukiet róż. 

- Przepraszam cię za Jaśka. A przede wszystkim za to, że wpakowałam cię w moje pochrzanione życie - odpowie mu Zuza.

- Myślę, że twoje pochrzanione życie to najlepsze miejsce dla mnie.

- Jak ja mam teraz powiedzieć swoją wyuczoną kwestię, co?

- Że to nie jest najlepszy moment, żebyśmy się mogli teraz spotykać?

- Mam przed sobą bardzo trudny rozwód, walkę o dzieci i sprawę karną, bo prowadziłam samochód pod wpływem narkotyków...

- Rozumiem. Ale musisz znaleźć lepsze argumenty, żebym dał ci spokój. 

Czy dzięki decyzji o odwyku Zuza odzyska rodzinę i swoje dobre imię? W zasadzie nie byłoby wątpliwości, gdyby nie to, że Chris może jej to mocno utrudniać już od 192 odcinka "Przyjaciółek. 

Przyjaciółki 16 sezon odc. 192. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon odc. 192. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 192. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon odc. 192. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 192. Zuza (Anita Sokołowska), Chris (Łukasz Konopka)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon odc. 192. Zuza (Anita Sokołowska), Chris (Łukasz Konopka)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 192. Zuza (Anita Sokołowska), Chris (Łukasz Konopka)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon odc. 192. Zuza (Anita Sokołowska), Chris (Łukasz Konopka)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze