Przyjaciółki, odcinek 191: Patrycja z Arturem na randce. Wplącze się w romans z sąsiadem i jego byłymi żonami- ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 191: Patrycja z Arturem na randce. Wplącze się w romans z sąsiadem i jego byłymi żonami- ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 191: Patrycja z Arturem na randce. Wplącze się w romans z sąsiadem i jego byłymi żonami- ZWIASTUN

2020-11-06 7:06

W 191 odcinku "Przyjaciółek" życie Patrycji (Joanna Liszowska) diametralnie się zmieni! Odkąd odwzajemni zainteresowanie Artura (Paweł Małaszyński), będzie myślała, że wreszcie przeżyje kilka gorących i niezapomnianych chwil. Bańka pęknie, kiedy okaże się, że mężczyzna utrzymuje bardzo bliski kontakt z byłymi żonami. Kobiety będą niezwykle wyzwolone, a Artur ma bardzo niecodzienne podejście do związku. Czy zabierze Patrycję na randkę tylko po to, by przekonać ją do grupowego seksu?

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 191 - czwartek, 5.11.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

W 191 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja przypadkiem natknie się na bardzo dwuznaczną wymianę zdań między Arturem, a jego byłymi żonami.

- Nie, nie, nie, ja już nie mam siły. Męczyłyście mnie caaałą noc - powie ze śmiechem mężczyzna.

- Przecież ci mówiłam, że już wystarczy. Bardzo się rozkręciłeś. 

Kochan zrozumie doskonale o czym mówią kochankowie. Postanowi przejść obok niezauważona, ale to się nie uda. Okaże się, że kobiety miały awarię w nocy, ale jak same przyznają "Artur stanął na wysokości zadania". W 191 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja, chociaż tego nie okaże, wścieknie się i zrozumie, że facet robi z niej głupią.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 191: Zuza po aresztowaniu już nigdy nie zobaczy dzieci! Janek wywiezie ich za granicę

W 191 odcinku "Przyjaciółek" Artur postara się wyjaśnić Patrycji co łączy go z byłymi żonami. W końcu Kochan da się zaprosić na romantyczną randkę wśród przyrody. Chociaż początki znajomości z sąsiadem nie były najlepsze, tutaj sprawdzi się przysłowie "kto się czubi, ten się lubi". Obok kobiety kręcił się też Mariusz (Marcin Perchuć), ale zrozumiał, że nigdy nie będą razem. W 191 odcinku "Przyjaciółek" Artur zabierze Patrycję na dziką plażę, gdzie przyszykuje romantyczną kolację. 

- Magiczne miejsce! - Powie zaskoczona takim pomysłem kobieta. 

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 191: Maks wybaczy Indze, ale ich związek nie przetrwa! Nigdy nie będzie jak kiedyś - ZWIASTUN

W 191 odcinku "Przyjaciółek" będzie im cudownie, ale bajka nie potrwa długo. Patrycja natknie się na kolejną (tym razem niedoszłą) żonę Artura. Zdradzi jej, że mają kontakt, ale nie wyszła za niego z powodu dwuznacznych relacji, które utrzymywał z innymi kobietami. W 191 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja zrozumie, że albo Artur będzie chciał ją wykorzystać, albo zwyczajnie bawi się jej uczuciami.

Najnowsze