Przyjaciółki, odcinek 189: Inga chora na raka?! Szokujące wyniki badań wprawią ją w osłupienie - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki, odcinek 189: Inga chora na raka?! Szokujące wyniki badań wprawią ją w osłupienie - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 189: Inga chora na raka?! Szokujące wyniki badań wprawią ją w osłupienie - ZWIASTUN

2020-10-22 20:52

W 189 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) zgłosi się na badania do innego ginekologa, by potwierdzić wcześniejszą diagnozę swojej lekarki, że nie będzie mogła mieć już dzieci. Właśnie przez to odwołała ślub z Maksem (Mateusz Janicki) i straciła ukochanego! Kolejna badania doprowadzą do tego, że Inga pogrąży się w rozpaczy i zrozumie jak wielki błąd popełniła. Patrycja (Joanna Liszowska), która w 189 odcinku "Przyjaciółek" pójdzie do ginekologa będzie podejrzewała najgorsze. Nawet to, że Inga jest chora na raka! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 189 - czwartek, 22.10.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

Życie Ingi z "Przyjaciółek" legnie w gruzach kiedy w 189 odcinku zgłosi się na kolejne badania ginekologiczne. Jeszcze nie tak dawno myślała, że jest w ciąży z Maksem. Później poznała diagnozę swojej lekarki, która uprzedziła ją, że nigdy nie zostanie matką i nie urodzin dziecka, bo zespół przedwczesnego wygaśnięcia jajników. A ponieważ Maks marzył o dziecku, załamana i zdesperowana Inga odwołała ich ślub. Nie powiedziała jednak ukochanemu całej prawdy.

Patrz też: Przyjaciółki, odcinek 189: Anka nie wyciągnie Zuzy z więzienia! Na tym nie koniec tragedii - ZWIASTUN

W 189 odcinku "Przyjaciółek" Inga pójdzie na wizytę do innego ginekologa i przejdzie dodatkowe badania. A wszystko po to, by mieć pewność na czym stoi, czy zajdzie kiedyś w ciążę. Bo pożałuje, że nie wyszła za mąż za Maksa, że pozwoliła odejść miłości swojego życia. Ze łzami w oczach wyjdzie z gabinetu z wyniki w rękach, które nie pozostawią już żadnych wątpliwości. Widząc jej fatalny stan Patrycja zacznie podejrzewać najgorsze. - Toczeń, jakiś nowotwór? Wszystko jedno co to jest, poradzimy sobie z tym! Hej, popatrz na mnie! Pamiętasz, nie dawali mi większych szans, a proszę bardzo. Działam, żyję, urodziłam! Tylko się nie poddawaj!

- Ale ja jestem zdrowa... Nic mi nie jest, nawet hormony się unormowały...- Czemu ty płaczesz? Ze szczęścia?- Z żalu...- Najważniejsze, że wszystko jest ok... - pocieszy ją przyjaciółka.

Przyjaciółki, odcinek 189 ZWIASTUN. Anka nie wyciągnie Zuzy z więzienia! Na tym nie koniec tragedii

Ale Inga w 189 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie mogła sobie darować, że na własne życzenie zniszczyła wszystko. - Płaczę, bo byłam taką kretynką Pati! Wmówiłam sobie nie wiadomo co! Straciłam Maksa... Mogliśmy mieć taki piękny ślub! Mogliśmy się już starać o dziecko. Jaka ja byłam głupia! 

Sprawdź też: Przyjaciółki, odcinek 190: Inga wyzna Maksowi prawdę o ucieczce ze ślubu! Zagrozi jego nowej kochance

Zaraz po wizycie u lekarza w 189 odcinku "Przyjaciółek" zadzwoni do Maksa, żeby umówić się z nim na spotkanie i szczerą rozmowę. Zostawi mu wiadomość na poczcie głosowej, że rozumie jak bardzo go skrzywdziła, lecz teraz chce wszystko wytłumaczyć. Inga powie Maksowi prawdę o swoim stanie zdrowia i podejrzeniach, że nie zajdzie w ciążę? Niestety nie będzie miała okazji, bo nie dotrze w umówione miejsce. Maks będzie wściekły!

Przyjaciółki 16 sezon odc. 189. Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 189. Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 189. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 189. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 189. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 189. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)
Najnowsze