Przyjaciółki, odcinek 187: Chris znów uwiedzie Zuzę. Przy kochanku zapomni o Jaśku i dzieciach - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 187: Chris znów uwiedzie Zuzę. Przy kochanku zapomni o Jaśku i dzieciach - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 187: Chris znów uwiedzie Zuzę. Przy kochanku zapomni o Jaśku i dzieciach - ZWIASTUN

2020-10-08 20:39

W 187 odcinku "Przyjaciółek" do obsady wróci Chris (Łukasz Konopka). To dzięki niemu Zuza (Anita Sokołowska) pokonała chorobę nowotworową. Lekarz pomógł jej przejść przez terapię w USA. Wywiązał się między nimi romans. Pomimo że Markiewicz była wtedy związana z Jaśkiem (Marek Bukowski), zadurzyła się w lekarzu oraz przez jakiś czas zdradzała z nim męża. W 187 odcinku "Przyjaciółek" kochankowie ponownie spotkają się w hotelu w Wiedniu. Będzie to zupełny przypadek, ale ten zbieg okoliczności przerodzi się w coś więcej. Gorące uczucie odżyje.

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 187 - czwartek, 8.10.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Zuza będzie przygotowywała się do wylotu do Warszawy. Popijając drinka w hotelowej restauracji, zauważy znajomą twarz. Okaże się, że jest to nie kto inny, jak Chris - jej lekarz i kochanek z przeszłości. Oboje bardzo ucieszą się na swój widok. Chris postanowi dołączyć do Markiewicz i porozmawiać o starych czasach. W 187 odcinku "Przyjaciółek" wspomni, że taki zbieg okoliczności nie jest możliwy i to musi być przeznaczenie. Zuza będzie nim oczarowana.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 187: Anka i Paweł stracą drugiego syna?! Staś też będzie miał wypadek

Przyjaciółki, odcinek 187: Straszne pożegnanie Ingi i Maksa, wzruszające Patrycji z Klarą i romans Zuzy z dawnym kochankiem - ZWIASTUN

Zuza i Chris w 187 odcinku "Przyjaciółek" nie skończą na jednym drinku. Wybiorą się na spacer, aby dłużej porozmawiać. Wtedy Zuza wyzna mężczyźnie, że rozstała się z Jaśkiem. Zaskoczony Chris zobaczy w tym szansę dla siebie i dla ponownego nawiązania relacji z kobietą. Ostatnio kiedy się spotykali była mężatką, która zdradzała męża, a teraz będzie już wolna. W 187 odcinku "Przyjaciółek" Zuza również będzie pod wrażeniem Chrisa i przypomni sobie łączące ich niegdyś uczucie.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza wróci do Jaśka. Po aresztowaniu odkryją, że nadal się kochają?

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Chris odprowadzi Markiewicz do hotelowego pokoju. Tam dojdzie między nimi do intymnej wymiany zdań. Mężczyzna ewidentnie będzie chciał spędzić z nią noc. Zuza, chociaż oczarowana jego towarzystwem, nie wpuści go do środka. Powie, że musi skupić się na dzieciach i sytuacji w Polsce. W 187 odcinku "Przyjaciółek" Chris będzie bardzo rozczarowany jej reakcją. Czy kochankowie jeszcze się zejdą i stworzą nowy związek? Dowiemy się już w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze