Przyjaciółki, odcinek 187: Anka i Paweł stracą drugiego syna?! Staś będzie miał wypadek, zrobią wszystko, żeby go ratować!

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 187: Anka i Paweł stracą drugiego syna?! Staś będzie miał wypadek, zrobią wszystko, żeby go ratować!

Przyjaciółki, odcinek 187: Anka i Paweł stracą drugiego syna?! Staś będzie miał wypadek, zrobią wszystko, żeby go ratować!

2020-10-08 20:45

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Ankę (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) czeka kolejne traumatyczne przeżycie. Dopiero co nauczyli się żyć po śmierci Franka (Kajtek Borowski) w katastrofie lotniczej. To był cios dla całej rodziny Strzeleckich, a Paweł o mało się nie zabił! Także Staś (Antoni Borowski) z trudem radził sobie z bólem po stracie brata. Niestety, w 187 odcinku "Przyjaciółek", on także będzie w ogromnym niebezpieczeństwie! Rozpędzony i prawdopodobnie pijany kierowca będzie gnał wprost na niego. Czy Staś przeżyje starcie z samochodem?

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 187 - czwartek, 8.10.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

W 187 odcinku "Przyjaciółek"Anka i Paweł nadal będą przebywać na wsi. Wszystko za sprawą usterki w ich domu w Warszawie. Pomału będą mieli dość warunków życia poza miastem. Szczególnie Paweł poskarży się na utrudniony kontakt z klientami. Staś także będzie mocno zdenerwowany całą sytuacją. Spowoduje ona nawet problemy w szkole. Koledzy wyśmieją go, że stał się "wieśniakiem". W 187 odcinku "Przyjaciółek" chłopak nie będzie się spodziewał, że głupie żarty kolegów, to jego najmniejszy problem.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 187: Zuza wróci do byłego kochanka Chrisa! Mieli gorący romans, a teraz pomoże jej w walce o synów

Przyjaciółki, odcinek 187: Straszne pożegnanie Ingi i Maksa, wzruszające Patrycji z Klarą i romans Zuzy z dawnym kochankiem - ZWIASTUN

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Anka i Staś będą szli do domu poboczem. Nagle zza zakrętu wyłoni się rozpędzony samochód. Kierowca będzie pędził slalomem przed siebie. W pewnym momencie o mało nie uderzy Stasia, ale Anka szybko go odepchnie. Chłopak prawie przewróci się w krzaki. Kierowca auta nie zatrzyma się, tylko odjedzie z piskiem opon. Cała sytuacja będzie wyglądać dramatycznie. Przerażona Anka W 187 odcinku "Przyjaciółek" zda sobie sprawę, że mało brakowało, a straciłaby drugiego syna.

Przeczytaj: Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 189: Zuza w więzieniu! Narkotyki zniszczą jej życie

Po całym zajściu W 187 odcinku "Przyjaciółek", Anka pójdzie porozmawiać z Pawłem.

- Ty wiesz, że o mało jakiś wariat nie rozjechał nas na drodze? - Powie roztrzęsiona.

Zajęty szukaniem zasięgu mąż, zignoruje słowa kobiety.

- Skup się. Staś w ostatniej chwili uskoczył. Ja nie chcę stracić drugiego dziecka. - Powie z przerażaniem.

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Anka dojdzie do wniosku, że musi zacząć działać w sprawach lokalnych, aby więcej nie doszło do wypadku. To nie spotka się z przychylnością sąsiadów.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze