PRZYJACIÓŁKI, odc. 4. Porzucona przez męża INGA znajdzie pocieszenie u RAFAŁA

2012-09-28 9:46 Ag

W życiu bohaterek serialu PRZYJACIÓŁKI szykują się kolejne komplikacje. Problemy nie ominą szczególnie Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha), którą mąż Andrzej (Adam Krawczyk) porzucił dla młodszej Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Za namową Doroty Andrzej wynajął prawnika, Pawła Strzeleckiego (Bartłomiej Kasprzykowski), który ma reprezentować go w sądzie podczas rozwodu. W serialu PRZYJACIÓŁKI odc. 4 mąż Anki (Magdalena Stużyńska) zagrozi Indze odebraniem praw rodzicielskich. Na szczęście Inga nie jest sama. Może liczyć na wsparcie przyjaciółek i RAFAŁA (Michał Rolnicki). Przystojny weterynarz, szkolna miłośc Ingi, pocieszy ją po rozstaniu z niewiernym mężem.

PRZYJACIÓŁKI odc. 4 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie >>>

W Przyjaciółkach odc. 3 Andrzej przyprowadził do domu Ingi na wspólną kolację swoją kochankę. Dorota czuła się u Ingi jak u siebie. Bezczelnie sugerowała jak powinna wychowywać Hanię (Pola Figurska) i oświadczyła, że dla dobra całej trójki Hania powinna w weekendy mieszkać z nią i Andrzejem.

- To wyjdzie tylko na korzyść Hani. Pozna inny dom, zasady - przekonywała Ingę.
- Tak, jedzenie pizzy na kolację na pewno wyjdzie jej na dobre - Inga z trudem panowała nad emocjami.
- Kochanie, jesteś nadopiekuńcza - rzuciła Dorota.
- A ty bezczelna - odparła atak Inga.
- Ale to mnie wybrał i polubił pizzę - powiedziała z satysfakcją Dorota.

Kochanka Andrzeja tak owinęła sobie męża Ingi wokół palca, że bez trudu namówiła go, by wynajął prawnika i walczył w sądzie o Hanię. Adwokatem Andrzeja został Paweł Strzelecki, mąż Anki.

W 4 odcinku Przyjaciółek doszło do pierwszej konfrontacji Ingi z Pawłem i Andrzejem. Strzelecki zagroził Indze, że jeśli nie zgodzi się na podział opieki nad Hanią pozbawią ją praw rodzicielskich. Inga jest załamana.

W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie Zuzy, Patrycji, Anki i .... Rafała. W serialu Przyjaciółki odc. 4 Inga przyjęła zaproszenie byłego chłopaka do wesołego miasteczka. Zabrała ze sobą Hanię. Córka Ingi była zachwycona przyjacielem mamy. Rafał dał Indze do zrozumienia, że jego uczucia nie osłabły. Czy INGA i RAFAŁ będą razem?

PRZYJACIÓŁKI serial ONLINE - wszystkie ODCINKI ONLINE >>>