Przyjaciółki

Przyjaciółki. Kolejna metamorfoza Zuzy! Krócej już się nie da - ZDJĘCIA

Zuza z "Przyjaciółek" na jakiś czas zniknęła i fani już zamartwiali się, że nigdy nie wróci. Na szczęście pewne jest, że dyrektor Markiewicz (Anita Sokołowska) w nowym sezonie serialu wróci, tyle że ciężko będzie ją poznać! Jak myślicie, czy któraś z pozostałych "Przyjaciółek" mogłaby się zdecydować na tak krótkie cięcie i zaryzykować wizerunek pięknej "chłopczycy"? Oceńcie TO sami w GALERII ZDJĘĆ i w SONDZIE na końcu tekstu!

Zuza z Przyjaciółek zmieniła się nie do poznania! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W ostatnim sezonie "Przyjaciółek" Zuza zniknęła na jakiś czas z ekranu i zapowiadało się na to, że już nie wróci. Mówiło się, że jej miejsce w towarzystwie zająć ma Marta (Laura Breszka), ale na szczęście nowa bohaterka ma się dobrze, ale i pani dyrektor powróci w świetnej formie. Tyle, że Zuza zmieni się nie do poznania, tak że można będzie mówić, że to nowa Markiewicz w serialu!

Zuza w "Przyjaciółkach" to bohaterka, która najlepiej sobie radzi w "męskim świecie" finansjery. To ona awansowała na dyrektora w dużym banku, za to z prowadzeniem chińskiej restauracji poradziła sobie już znacznie gorzej. W nowym sezonie Markiewicz zabłyśnie z nowym wyglądem, ale czym się zajmie jest aktualnie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji. Ja teraz wygląda Anita Sokołowska - zobacz ZDJĘCIA?

Zuza w "Przyjaciółkach" Po pobycie w Berlinie i rozstaniu z Błażejem (Mateusz Damięcki) wróci w nowym sezonie do swoich najlepszych na świecie koleżanek. Markiewicz zrozumie, że tylko z nimi życie ma sens... W dodatku wiadomo już jedna Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska) albo Patrycja (Joanna Liszowska) zajdzie w ciąże i w 22 sezonie "Przyjaciółek" przywita na świecie kolejnego potomka! A może będzie to Zuza?

Reakcja fanów "Przyjaciółek" na nowy wygląd Anity Sokołowskiej, opublikowany na jej profilu na Instagramie, jest więcej, niż dobra. A co Ty myślisz o "Przyjaciółkach" w krótkich włosach? Daj znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

- Kobieto! Ty we wszystkim wyglądasz przepięknie! Patrzę z radością!!!❤️🔥🔥

- Codziennie Cię oglądam i totalnie dajesz energię! Bije z Ciebie!

- MEGA HOT te włosy!

- Jaka ładna

- 🥰🥰😊😊❤️

- Bardzo w porządku 😆

- wow piekna💛

- 🔥🔥🔥⭐️⭐️⭐️🔥🔥🔥

Nie przegap: Przyjaciółki 22 sezon. Zaskakujące zmiany w salonie Ingi! Wiktor dołączy do Andrzeja i Roberta - ZDJĘCIA

Przyjaciółki ZWIASTUN 252 odcinka. Inga i Anka na tropie bulimii Patrycji. Strzelecka postawi się szefowi stacji
Sonda
Która z "Przyjaciółek" wyglądałaby najładniej w krótkich włosach?
Najnowsze

Materiał sponsorowany