Przyjaciółki. Kiedy nowy 207 odcinek? Czy będzie 18 sezon w Polsacie?

i

Autor: Polsat Przyjaciółki. Kiedy nowy 207 odcinek? Czy będzie 18 sezon w Polsacie?

Przyjaciółki. Kiedy nowy 207 odcinek? Czy będzie 18 sezon w Polsacie?

2021-05-20 22:12

Nowy 207 odcinek "Przyjaciółki" będzie w telewizji Polsat, ale na jego emisję trzeba sporo poczekać. Premiera 18 sezonu "Przyjaciółki" planowana jest na jesień 2021 roku, a to oznacza tylko jedno - ciąg dalszy wstrząsających wydarzeń z 206 odcinka "Przyjaciółki" nastąpi najwcześniej we wrześniu. Niestety na planie nie ruszyły nawet zdjęcia do nowej serii, a aktorzy i pozostali członkowie ekipy rozpoczną realizacją dopiero za jakiś czas. Co już wiadomo o 18 sezon?

"Przyjaciółki" odcinek 207 - kiedy emisja w Polsacie? Kiedy 18 sezon?

"Przyjaciółki" wrócą z nowym 18 sezonem i premierowym 207 odcinkiem dopiero we wrześniu 2021 roku!  Dokłada data emisji nie jest jeszcze znana, ale wszystko wskazuje na to, że nastąpi to dopiero w pierwszy czwartek września, 2.09.2021, w telewizji Polsat. Widzowie mogą być jednak pewni, że po finałowym 206 odcinku "Przyjaciółki" będzie ciąg dalszy. Wskazuje na to zakończenie, cała seria wstrząsających zdarzeń w życiu wszystkich przyjaciółek. Na razie tajemnicą pozostają dalsze losy czterech głównych bohaterek: Zuzy (Anita Sokołowska), Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska) i Anki (Magdalena Stużyńska).

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Dramat Anki i Pawła w ostatnim 206 odcinku. Odkryją dlaczego studentki wrobiły go w molestowanie! Będzie za tym stała była kochanka Pawła

Koniec Przyjaciółek. Skandal na ślubie Doroty i Sławka i dramatyczne przeżycia Anki i Pawła w ostatnim odcinku

Sprawdź też: Koniec Przyjaciółek. Szokująca prawda o Błażeju wyjdzie na jaw w ostatnim 206 odcinku. Zuza nie uwierzy jak mogła dać się tak wrobić

Jeśli 18 sezon "Przyjaciółki" powstanie podczas wakacjami, to są spore szanse, że przed emisją w telewizji Polsat nowe odcinki będzie można obejrzeć w serwisie ipla.tv, wcześniej przed premierą. Ale może się zdarzyć, że na początku będzie udostępnionych tylko kilka pierwszych odcinków "Przyjaciółki" 18, a na resztę trzeba będzie poczekać do emisji w Polsacie.

Najnowsze