Przyjaciółki. Kiedy 171 odcinek w Polsacie? Na nowy 15 sezon trzeba będzie długo czekać!

2019-11-29 7:19
 Przyjaciółki. Kiedy 171 odcinek w Polsacie? Na nowy 15 sezon trzeba będzie długo czekać!
Autor: Polsat Przyjaciółki. Kiedy 171 odcinek w Polsacie? Na nowy 15 sezon trzeba będzie długo czekać!

Koniec serialu "Przyjaciółki" pozostawił wiele niedomówień. Najważniejsze pytanie to oczywiście kiedy będzie emitowany nowy 171 odcinek "Przyjaciółek", czyli premierowy kolejnego 15 sezonu. Widzowie powinni jednak uzbroić się w cierpliwość, bo "Przyjaciółki" 15 ruszą dopiero wiosną 2020 roku. Czy dokładna data emisji 171 odcinka "Przyjaciółek" jest już znana? To będzie pierwszy czwartek marca, czyli 5.03.2019, a może wcześniej? Przeczytajcie co wiadomo o 15 sezonie serialu!

Kiedy 15 sezon "Przyjaciółek" i nowy 171 odcinek w telewizji Polsat?

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 171 dopiero wiosną 2020 roku! Niestety zła wiadomość dla fanów serialu jest taka, że na kolejne odcinki trzeba będzie czekać aż kilka miesięcy. Premiera następnej serii to zapewne pierwszy czwartek marca, 5.03.2020, lub ostatni czwartek lutego - 27.02.2020.

Dobra to z kolei taka, że praca na planie 15 serii "Przyjaciółek" trwają już od kilku tygodni. W obsadzie nie zabraknie żadnej z głównych gwiazd, więc żadna z bohaterek nie zostanie uśmiercona.

Co zatem miała na myśli wróżka Esmeralda (Izabella Olejnik), która w ostatnim odcinku "Przyjaciółek" 14 przepowiedziała nieszczęście, które spadnie na jedną z przyjaciółek Anki (Magdalena Stużyńska)? Możemy się na razie tylko domyślać, że najbardziej zagrożone kolejnymi dramatami w życiu będą Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska).

Patrz też: Przyjaciółki 15 sezon. Kolejny dramat u Zuzy. Nawet przyjaciółki jej nie pomogą

Co już na pewno wiadomo o 15 sezonie "Przyjaciółek"? Niestety niewiele. Aktorki już od jakiegoś czasu na swoich profilach na Insagramie publikują zdjęcia z planu, ale nie chcą zbyt wiele ujawniać. Na pewno u boku Zuzy nie zabraknie jej męża Janka (Marek Bukowski), ale czy to małżeństwo przetrwa? Z kolei Patrycja będzie musiała dalej walczyć o Klarę (Maja Śliwińska). Być może odnajdzie biologicznego ojca Klary.

Sprawdź też: Przyjaciółki 15 sezon. Czy Patrycja znajdzie ojca Klary? To zdjęcie rozwieje wątpliwości

Jeśli chodzi o Ingę (Małgorzata Socha) to wciąż będzie rozdarta pomiędzy Maksem (Mateusz Janicki), a swoimi byłymi - mężem Andrzejem (Adam Adamonis) i kochankiem Robertem (Krzysztof Wieszczek).

W 15 sezonie "Przyjaciółek" do obsady na stałe wróci też Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz-Gauer).

A co z Anką? Czy spełni się przepowiednia wróżki i w nowych odcinkach "Przyjaciółek" wiosną 2020 Anka znów zajdzie w ciążę i urodzi czwarte dziecko? To najpilniej skrywana tajemnica twórców serialu, bo nawet Stużyńska nie publikuje zdjęć wskazujących na ciążę na Instagramie. Ale wszystko wyjaśni się już niebawem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze