PRZYJACIÓŁKI: Joanna LISZOWSKA nie zabierała córki EMMY na plan PRZYJACIÓŁEK

2012-08-17 18:00 Ag

Joanna Liszowska już od 6 września pojawi się w serialu Przyjaciółki. W nowym serialu Polsatu Liszowska gra przebojową, pełną temperamentu Patrycję, właścicielkę salonu fryzjerskiego. Aktorka zasiada też w jury drugiej edycji Tylko Taniec. Got to dance. Prywatnie Liszowska jest mamą rocznej Emmy. Mimo natłoku zajęć udaje jej się jednak łączyć macierzyństwo z karierą. Serialowa Patrycja zdradza, że nie zabierała córeczki na plan Przyjaciółek.

Joanna Liszowska to bardzo pracowita młoda mama. Gra w serialu Przyjaciółki, jest jurorką programu Tylko taniec. Got to dance, gra w teatrze. Aktorka nie ma jednak żadnych problemów, by połączyć rolę matki i z zawodowymi obowiązkami.

- Wszystko da się połączyć, nawet jak jestem zaangażowana w kilka projektów - powiedziała Liszowska w wywiadzie dla portalu SuperSeriale.

Liszowska, która w serialu Przyjaciółki kreauje postać Patrycji zaprzeczyła plotkom, że zabiera córeczkę Emmę na plan nowej produkcji Polsatu. - Póki co nie było jej na planie serialu - ucięła krótko Liszowska.

Jurorka Tylko taniec. Got to dance uchyliła też rąbka tajemnicy czego można się spodziewać po drugiej edycji taneczego show.

- Poziom uczestników jest wyrównany, ale mam wrażenie, że była troszkę większa różnorodność w tamtej edycji. Możliwe, że wynika to z tego, że przy drugiej edycji już wiedziałam czego się spodziewać. Pierwsza była ogromnym szokiem, cały czas nowy styl, a przy drugiej człowiek już się przyzwyczaił. Mocną grupą i to była większość to hip-hop. Będzie bardzo ciekawie, pojawili się nowi ludzie, ale i uczestnicy, którym poprzednio się nie udało - powiedziała Liszowska.

ZOBACZ WYWIAD z Joanną Liszowską >>>

{% load block_tags %}
{% video 4444 %}

Najnowsze