Przyjaciółki. Inga i jej kochankowie oszukają wszystkich! Nie przyznają się do kłamstw

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Inga i jej kochankowie oszukają wszystkich! Nie przyznają się do kłamstw

Przyjaciółki. Inga i jej kochankowie oszukają wszystkich! Nie przyznają się do kłamstw

2021-07-27 13:02

Inga (Małgorzata Socha) z serialu "Przyjaciółki" cały czas przebywa w towarzystwie byłych kochanków, z którymi ma dzieci. Po fatalnym związku z Sajmonem (Jakub Sasak) wróci do któregoś z byłych partnerów? w najnowszych odcinkach "Przyjaciółek" nie wróży to niczego dobrego. Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek) od dawna nie dają spokoju Indze, a teraz wplątali ją w oszustwo! Z planu wyciekły nagrania, które zaszokują fanów serialu. Aktorzy ujawnili kulisy produkcji, a tam uwiecznili wielkie kłamstwo, do którego nikt się nie przyzna.

Oszustwo na planie "Przyjaciółki". Inga da się omotać byłym kochankom?

Praca na planie serialu "Przyjaciółki" nie zawsze należy do prostych i przyjemnych. Przekonała się o tym serialowa Inga, która w ostatnich odcinkach "Przyjaciółek" mocno oberwała od losu. Wszystko za sprawą młodego studenta, który podle sobie z niej zakpił i umawiał się z nią dla żartu. Dowcipy powinny jednak bawić wszystkich, a można śmiało stwierdzić, że Gruszewska nie ubawiła się ani trochę. Przez przypadek wyszło na jaw, że Sajmon spotykał się z nią, by wygrać zakład.

Jak się okazuje, Inga nie zrezygnuje z poszukiwania swojej drugiej połówki. A może już ją znalazła? Z planu serialu "Przyjaciółki" wyciekają materiały świadczące o tym, że Inga bardzo dużo czasu poświęca byłym kochankom. Andrzej i Robert nie dadzą jej spokoju, a w końcu wmieszają ją w oszustwo. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3270: Iga już nigdy nie zobaczy Michała. Psychopatka Klaudia załatwi go jak Kingę Brzozowską

Koszmarny huragan na planie Przyjaciółek! Latały wszystkie sprzęty - WIDEO

Andrzej i Robert z "Przyjaciółek" pokazali kulisy pracy nad serialem. Okazuje się, że mocno oszukują fanów! Na planie panowały okropne warunki pogodowe. Duża wichura, spore zachmurzenie i deszcz. Niestety w kręconym przez aktorów odcinku, musi panować piękne słońce, dlatego też oświetleniowcy rozstawili wielkie lampy, które mają imitować słońce.

- Ale słoneczko, wspaniała pogoda... A tak naprawdę... - powiedział serialowy Robert pokazując sztuczne oświetlenie i wielką burzę za jego plecami. 

Przeczytaj: M jak miłość. Upadek ciężarnej Patrycji. Jedna schadzka Łukaszem będzie ją kosztować wszystko

Andrzej z serialu "Przyjaciółki" również pokazał kulisy kręcenia poszczególnych scen i wielką burzę, która dotarła na plan. Oszustwo aktorów i ekipy polega na tym, że w najnowszych odcinkach serialu "Przyjaciółki" w ogóle nie będzie widać okropnych warunków pogodowych. Będzie się wydawało, że świeci piękne słońce. Byli partnerzy Ingi są wyraźnie rozbawiani całą sytuacją. Można spekulować, że Andrzej lub Robert będą próbowali zbliżyć się do byłej partnerki, ponieważ ewidentnie nie przestało im na niej zależeć. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze